تیم منتخب کاراته آذربایجان شرقی باامیدواری پا به مسابقات اصفهان گذاشت
تیم منتخب کاراته آذربایجان شرقی باامیدواری پا به مسابقات اصفهان گذاشت
رئیس هیات کاراته آذربایجان شرقی بااشاره به اعزام تیم منتخب کاراته استان به مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: برای موفقیت کاراته کاران استان تلاش زیادی شده و با امید پیروزی وارد این مسابقات در شهر اصفهان شده اند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، اسماعیل معصومی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم منتخب هیات کاراته استان آذربایجان شرقی در سه رده سنی امید، نوجوانان و جوانان از دیروز راهی این مسابقات شدند.

رئیس هیات کاراته استان یادآور شد: اعزام تیم های منتخب کاراته استان با حمایت های بی دریغ اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی انجام شده و مربیان هم شش ماه با ورزشکاران تمرین کرده تا پیروزی را در این رقابت ها بدست آورند.

وی توضیح داد: روز چهارشنبه /امروز/ تیم های امید در اصفهان مسابقات خود را آغاز و روز پنجشنبه و جمعه هم تیم های نوجوانان و جوانان و به همراه تیم کاتا که سال ها پشتوانه فنی داشته برگزار می شود که امیدواریم تیم منتخب کاراته استان نتیجه مطلوب را کسب کنند.
 
وی اضافه کرد: اگر نتایج دور از انتظار هیات کاراته استان باشد برنامه های مفصلی برای کاراته کاران استان در نظر داریم تا از رقابت های کشوری، ملی و فرا ملی عقب نمانند و بتوانند در جمع ملی پوشان تیم کاراته جمهوری اسلامی ایران حضور داشته باشند. 
   1396/10/27 17:03

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار