رییس هیات کاراته استان گیلان، به مناسبت نایب قهرمانی تیم امید و قهرمانی تیم نوجوانان پسر استان پیام تبریک گفت
رییس هیات کاراته استان گیلان، به مناسبت نایب قهرمانی تیم امید و قهرمانی تیم نوجوانان پسر استان پیام تبریک گفت
رضا رسولى رییس هیات کاراته استان گیلان به مناسبت نایب قهرمانى تیم امید و قهرمانى تیم نوجوانان پسر استان در مسابقات قهرمانى کشور و انتخابى تیم ملى پیامی صادر کرد
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا گیلان ؛ متن پیام به شرح ذیل است:
 
به نام خدا
 
موفقیت فررندان گیلان در رده سنى نوجوانان و امید در مسابقات کاراته قهرمانى کشور،  بجز با تلاش و کوشش کاراته کاهاى آینده دار گیلان و زحمت و فداکارى خانواده هاى فهیم و مربیان سخت کوش آن عزیزان حاصل نمى گردید. شما مدال آوران هم اکنون موجبات خشنودى و امیدوارى همه گیلانیان به حضور مقتدرانه کاراته گیلان در المپیک ٢٠٢٠ را فراهم آورده اید.
 
اینجانب ضمن آرزوى موفقیت براى جوانان قهرمان گیلانى در روز سوم این رقابت ها در روز جمعه، که قطعا موجب مزید خرسندى همگان خواهد بود، این موفقیتها را محضر یکایک گیلانیان فرهیخته، افتخارآفرین و ورزش دوست و خانواده کاراته استان، خصوصا مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان گیلان، استاد مسعود رهنما تبریک و تهنیت عرض مینمایم.
 
در نهایت به فرزندان میرزاى بزرگ، جوانان حاضر در مسابقات قهرمانى کشور، مجددا یادآورى مینمایم که چشم امید همه ما به شما عزیزان است. لذا براى سربلندى هرچه بیشتر گیلان عزیز و شادى و دلخوشى خانواده کاراته استان، میرزا وار براى کسب بهترین نتیجه تلاش نمایید.
 
سربلند و پیروز باشید.
 
رضا رسولى
 
رییس هیات کاراته استان گیلان
   1396/10/29 15:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار