چالوس قهرمان مسابقات سوکیوکوشین کاراته شمال کشور شد
چالوس قهرمان مسابقات سوکیوکوشین کاراته شمال کشور شد
نخستین مسابقات قهرمانی کاراته شمال کشور سبک سوکیوکوشین در رده نونهالان، نوجوانان و جوانان با قهرمانی چالوس و نایب قهرمانی تیم هچیرود پایان یافت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ایرنا، در این مسابقات یک روزه که جمعه شب پایان یافت، 125 کاراته کار در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به رقابت پرداختند.
 
در مجموع سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان تیم چالوس قهرمان و تیم هچیرود نایب قهرمان شد و تیم های منتخب استان گیلان و رامسر به صورت مشترک سوم شدند.

در این دوره از رقابت ها جام اخلاق به تیم بابلسر، جام جنگنده ترین تیم کاراته به منتخب استان گیلان و جام بهترین تیم به لحاظ تکنیک به تیم قائمشهر اهدا شد.

سعید صفری ، مسئول برگزار کننده این دوره از رقابت ها به ایرنا اظهار داشت: تیم های منتخب استان گیلان، قائمشهر، بابلسر، تنکابن، فریدونکنار، کلاردشت، نوشهر، رامسر و هچیرود و چالوس در این دوره حضور داشتند ولی تیم منتخب استان گلستان با وجود دعوت قبلی در این رقابت ها شرکت نکردند.
 
وحید بهرمان، رئیس سبک سوکیوکوشین در ایران و خاورمیانه و نماینده سازمان جهانی هم در حاشیه این رقابت ها به ایرنا گفت: با توجه به گذشت چندین سال از ورود سبک سوکیوکوشین کاراته در ایران ولی ورزشکاران ایران به خوبی توانسته اند به موفقیت خوبی در این سبک در آسیا و جهان دست پیدا کنند.
   1396/10/29 22:50

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار