درخشش کاراته کاهای قمی با 9 مدال رنگارنگ
درخشش کاراته کاهای قمی با 9 مدال رنگارنگ
در سومین روز رقابت های کاراته رده های سنی نوجوانان،جوانان و امیدهای کشور،دو مدال برنز به کارنامه نمایندگان قم افزوده شد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛رقابت‌های کاراته انتخابی تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید در حالی روز جمعه به میزبانی اصفهان به پایان رسید که کاراته قم توانست با کسب ۹ مدال رنگارنگ سهم عمده‌ای در کسب مدال‌های این مسابقات داشته باشد و سهمیه خوبی در اردوی تیم ملی به دست بیاورد.
 
در این رقابت‌ها، در وزن منهای ۷۵ کیلو، علیرضا نجاتی پس از نمایندگان قزوین و تهران به مقام سوم رسید و مدال برنز را بر گردن آویخت و در منهای ۸۴ کیلو هم حمید رضا نجاتی در فینال برابر مهدی عاشوری از مازندران نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره دست پیدا کرد.
 
امیر حسین گلبهار از قم مدال نقره کومیته منهای ۷۰ کیلوگرم را پس از حریفی از مازندران به دست آورد و سپس نوبت به متین محمدی یکتا رسید که این بار در بخش کاتا افتخار آفرین شود و مدال برنز مسابقات کاتای انفرادی انتخابی تیم ملی را از آن خود کند.
 
در ادامه مسابقات کاتا، سید مجید وکیلی نماینده کاراته قم در رده سنی جوانان روی تاتامی رفت و موفق شد مدال طلای این رقابت‌ها را از آن خود کند و سپس در رده سنی امید در بخش کاتا، علیرضا خدری از استان قم به مقام سوم و مدال برنز رسید.
 
در مسابقات کومیته و در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم رده سنی جوانان، مرتضی نعمتی از قم که پیش از این نماینده قم در مسابقات جهانی اسپانیا بود و در آن مسابقات از دستیابی به مدال باز ماند موفق شد مقام دوم و مدال نقره این دوره از مسابقات را به دست بیاورد.
 
در همین رده سنی و در دسته منهای ۶۸ کیلوگرم محمود نعمتی از استان قم توانست مدال برنز را به دست بیاورد و در دسته به اضافه ۷۶ کیلوگرم جوانان، سینا عبدالحسینی صاحب نشان برنز و مقام سوم شد تا در نهایت تیم کاراته استان قم با مجموع یک مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۵ برنز به کار خود در این دوره از مسابقات پایان دهد.
   1396/10/30 14:32

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار