2 طلا، یک نقره و یک برنز حاصل کار کاراته کاهای آذربایجان غربی در مسابقات کشوری
2 طلا، یک نقره و یک برنز حاصل کار کاراته کاهای آذربایجان غربی در مسابقات کشوری
 سرپرست تیم‌های اعزامی کاراته آذربایجان غربی به مسابقات کشوری، گفت: کاراته کاهای استان به ترتیب با کسب یک طلا در بخش نوجوانان، یک طلا و یک برنز در بخش جوانان و یک نقره در بخش امید به کار خود در مسابقات کشوری پایان دادند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حسین رسایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: محمدرضا پاشاپور در وزن منفی 57 کیلوگرم از آذربایجان غربی رتبه اول بخش نوجوانان را به دست آورد و مدال طلا گرفت. 

به گفته وی در بخش جوانان نیز صابر صالحی از آذربایجان غربی در وزن منفی 55 کیلوگرم مدال طلا و فردین فراغنه در وزن 61 کیلوگرم مدال برنز این رده را از آن خود کردند.

وی اظهار کرد: در پایان رقابت های رده سنی امید نیز'علیرضا حسنی' از آذربایجان غربی در وزن مثبت 84 کیلوگرم رتبه دوم این رده را کسب کرد.

سرپرست تیم‌های اعزامی کاراته آذربایجان غربی به مسابقات کشوری با اشاره به اینکه 35 کاراته کا از این استان در رقابت ها حضور داشتند، ادامه داد: این مسابقات با حضور یکهزار و 200 نفر کاراته کا در بخش جوانان، نوجوانان و امید از بیست و هفتم تا بیست و نهم ماه جاری در سالن پیروزی اصفهان برگزار شد.
 
به گزارش ایرنا آذربایجان غربی یکی از استان های مطرح کشور در رشته کاراته به شمار می رود و از قطب های این رشته محسوب می شود.

رقابت های کاراته جام صلح و دوستی از جمله رقابت های معتبر بین المللی است که به میزبانی ارومیه برگزار می شود.
   1396/10/30 14:33

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار