استان البرز مقام سوم مسابقات کاراته جوانان کشور را کسب کرد
استان البرز مقام سوم مسابقات کاراته جوانان کشور را کسب کرد
رئیس هیئت کاراته استان البرز از کسب مقام سوم استان البرز در مسابقات کاراته کشوری در استان اصفهان با کسب یک طلا، یک نقره و یک برنز خبر داد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محمد اکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به برگزاری مسابقات کاراته جوانان کشور به میزبانی اصفهان اظهار داشت: کاراته‌کاهای استان فارس در مجموع با کسب 2 طلا، یک نقره و 5 برنز بر سکوی قهرمانی ایستادند و تیم قم با یک طلا، یک نقره و 2 برنز عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد.
 
رئیس هیئت کاراته استان البرز افزود: تیم کاراته جوانان استان البرز با یک طلا، یک نقره و یک برنز مقام سوم مسابقات کاراته جوانان کشور را کسب کرد و تیم‌های کرمان و مازندران با یک طلا و یک نقره چهارم شدند و آذربایجان غربی با یک طلا و یک برنز ششم شد.
 
اکرمی با اشاره به اینکه در مسابقات قهرمانی نوجوانان، جوانان و امیدهای کاراته کشور هزار و 492 نفر در مدت سه روز با یکدیگر به رقابت پرداختند، گفت: در وزن منفی 61 کیلوگرم جوانان محمد مرادیان مدال نقره و امیرحسین خلیفه از استان البرز مدال برنز را کسب کردند که در این وزن 118 کاراته‌کا به مبارزه پرداختند.
 
وی با بیان اینکه در وزن منفی 76 کیلوگرم جوانان  58 کاراته‌کا شرکت کردند، اضافه کرد: در این وزن  حسین کابلی کاراته‌کا از استان البرز مدال طلا مسابقات را به دست آورد و یونس قاسمی نیز در بخش کومیته مدال برنز و مرتضی کریمی نیز در وزن منفی 52 کیلو گرم در رده‌ نوجوانان مدال برنز را کسب کرد.

   1396/11/1 17:40

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار