کسب 3 مدال رنگارنگ کاراته‌کاهای استان زنجان در مسابقات قهرمانی کشور
کسب 3 مدال رنگارنگ کاراته‌کاهای استان زنجان در مسابقات قهرمانی کشور
رئیس هیأت کاراته استان زنجان از حضور ورزشکاران شهرستان خدابنده در مسابقات قهرمانی کشور سبک انشین کاراته خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات کاراته‌کاهای استان زنجان سه مدال رنگارنگ کسب کردند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محسن سهندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: کاراته‌کاهای زنجانی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور خوش درخشیدند.
 
وی با بیان اینکه کاراته‌کاهای زنجانی در مسابقات کاراته قهرمانی که در اصفهان برگزار شد سه مدال طلا کسب کردند، تصریح کرد: زنجان با کسب این مدال‌ها، قهرمان رده سنی امید شد.
 
رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه مسابقات کاراته قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد، ابراز کرد: این مسابقات ورودی اردوی تیم ملی بزرگسالان در سال 1396 است.
 
سهندی با اشاره به اینکه، ثبت‌نام این دوره مسابقات از طریق سامانه ملی کاراته امکان‌پذیر است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان حضور در این مسابقات باید با مراجعه به سامانه‌ http://portal.ikf.ir/Mach/Index?mid=17 در بخش بانوان و سامانه http://portal.ikf.ir/Mach/Index?mid=18 در بخش آقایان، ثبت‌نام خود را انجام دهند.
 
وی در ادامه از حضور ورزشکاران شهرستان خدابنده در مسابقات قهرمانی کشور سبک انشین کاراته خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات امیر کشکر مدال طلا کسب کرد.
 
رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه محمدامین محمدی نیز در این دوره از مسابقات یک مدال طلا و یک مدال نقره کسب کرد، خاطرنشان کرد: مربیگری تیم خدابنده در این دوره از مسابقات بر عهده محمدی بود.

   1396/11/2 23:03

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار