گیلان قهرمان مسابقات کاراته نوجوانان کشور
گیلان قهرمان مسابقات کاراته نوجوانان کشور
تیم کاراته گیلان مقام نخست و عنوان قهرمانی رقابت های نوجوانان کشور و انتخابی تیم ملی را به خود اختصاص داد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رئیس هیات کاراته استان گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در اصفهان جریان داشت ، تیم گیلان در رده سنی نوجوانان با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و 2 مدال برنز، عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد. 

رضا رسولی افزود: در جریان این رقابت ها در وزن 70+ کیلوگرم محسن صفرنژاد از استان گیلان با غلبه برابر همه رقبای خود موفق به کسب مدال طلا و مقام نخست شد همچنین مهدی کاظمی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این مسابقات در وزن 57 - کیلوگرم ، مقام نایب قهرمانی و مدال نقره این دوره از رقابت ها را کسب کرد. 

به گفته رئیس هیات کاراته استان گیلان، علیرضا حبیبی در وزن 57 - کیلوگرم و آروین فرجی پور در وزن 70+ کیلوگرم از گیلان، موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم این رقابت ها شدند. 
 
پیش از این و در جریان رقابت های کاراته قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، گیلان در رده سنی امید مقام نایب قهرمانی کشور را کسب کرده بود.

رقابت های بخش آقایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته، 27 تا 29 دی ماه در بخش های کاتا، کومیته انفرادی و کاتای تیمی برگزار شد. 

تیم ملی منتخب کشورمان، رقابت های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی ژاپن و اولین المپیک جوانان به میزبانی آرژانتین را پیش رو دارد. 
   1396/11/2 23:05

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار