فارس در رقابت های بین المللی کاراته 13 مدال کسب کرد
فارس در رقابت های بین المللی کاراته 13 مدال کسب کرد
تیم کاراته استان فارس در سیزدهمین دوره رقابت های بین المللی کاراته در سبک شوتوکان که در تهران برگزار شد ، 13 مدال رنگارنگ کسب کرد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رئیس سبک شوتو کان فارس دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : این پیکار ها که در بخش بانوان و آقایان و با شرکت 9 تیم خارجی و داخلی بر گزار شد ورزشکاران فارس 6 مدال طلا و هفت برنز کسب کردند.

سروش سروش نیا افزود: در بخش کاتا ماهان سلطانی ، علیرضا ندیمی، سیدحسین موذن، محمد مصطفی ظفری زاده در رده مردان و عسل بذر افشان ومژده مردانی در بخش بانوان مدال طلا گرفتند.

وی اضافه کرد : فاطمه طرازپور، سولماز جعفر زاده، ملیکا اسدی، فاطمه صفری، هانیه زارع ، محمد رضا بقایی و سپهر حسن شاهی در کومیته انفرادی مدال برنز کسب کردند.

وی ادامه داد : سروش سروش نیا، مسعود زارع، رقیه کشاورز و آسیه مردانی مربیگری تیم فارس را در این رقابت ها بر عهده داشتند و همچنین غلام نبی و رضا جعفری هم از فارس داور این رقابت ها بودند.
 
در این مسابقات که شب گذشته (یکشنبه شب)در تهران پایان یافت تیم هایی از ایران، عراق، افغانستان، ارمنستان، گرجستان ، آذربایجان، ویتنام، کره جنوبی و ژاپن شرکت داشتند.
   1396/11/2 23:08

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار