نتایج کاراته کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور
نتایج کاراته کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور
کاراته کاران گیلانی در رقابت های نوجوانان ، جوانان و امیدهای کشور و انتخابی تیم ملی در جایگاه چهارم کشور قرار گرفتند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ایرنا در مسابقات کاراته قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در اصفهان جریان داشت ، تیم گیلان در پایان و در مجموع سه رده سنی توانست مقام چهارم را کسب کند. در جریان این رقابت ها و در رده سنی نوجوانان، تیم کاراته استان گیلان خوش درخشید و با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و 2 مدال برنز، عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد. 
 
همچنین تیم کاراته گیلان در رقابت های رده سنی امید نیز درخشش خوبی داشت و موفق شد عنوان نایب قهرمانی و مقام دوم کشور را به خود اختصاص دهد اما تیم کاراته گیلان در رقابت های رده سنی جوانان نتوانست همانند دو رده دیگر درخشش داشته باشد و مقامی کسب نکرد و فقط در کاتای تیمی روی سکوی سوم ایستاد و یک مدال برنز کسب کرد.

با توجه به این نتایج، تیم کاراته گیلان در مجموع سه رده سنی رقابت های کشوری ، 2 مدال طلا ، چهار مدل نقره و پنج مدال برنز کسب کرد و پس از تیم های فارس ، مازندران و زنجان مقام چهارم کشور را به خود اختصاص داد.

رقابت های بخش آقایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته، در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و امید و در بخش های کاتا، کومیته انفرادی و کاتای تیمی در اصفهان برگزار شد. 

تیم ملی منتخب کشورمان، رقابت های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی ژاپن و اولین المپیک جوانان به میزبانی آرژانتین را پیش رو دارد. 
 
   1396/11/5 23:13

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار