بانوی نوجوان اصفهانی با طلا مبارزه را برد
بانوی نوجوان اصفهانی با طلا مبارزه را برد
بانوی کاراته‌کای اصفهانی گفت: در رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور در بخش کومیته انفرادی رده نوجوانان به مدال طلا دست یافتم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،نازنین یوسفی‌فرد  اظهار کرد: مسابقات کاراته قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی هفته پیش به میزبانی اصفهان برگزار شد.
 
وی با بیان این‌که رقابت‌ها در دو بخش کاتا و کومیته و در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید انجام گرفت، افزود: اصفهان در هر سه رده تیم داشت که در نهایت تیم رده نوجوانان بر سکوی سوم ایستاد و تیم جوانان سکوی دوم را تصاحب کرد؛ در مجموع نیز مقام سوم کشور را به خود اختصاص داد.
 
بانوی کاراته‌کای اصفهانی به حضور خود در رده سنی نوجوانان اشاره کرد و ادامه داد: در وزن مثبت 54 کیلوگرم در بخش کومیته انفرادی مدال طلا گرفتم و با این نتیجه به اردوی تیم ملی دعوت شدم.
 
وی خاطرنشان کرد: نسبت به سال گذشته رقابت‌ها سطح بالاتری داشت و همه چیز خیلی بهتر شده بود به طوری که هم داوری‌ها و هم کیفیت کار بازیکنان از سال قبل بهتر بود.
 
یوسفی‌فرد تصریح کرد: 8 سال است که به طور حرفه‌ای کاراته کار می‌کنم و در بخش کومیته مشغول به فعالیت هستم؛ تابستان سال گذشته نیز که در مسابقات آسیایی مالزی شرکت کردم توانستم مدال نقره کسب کنم.
 
وی در پایان اذعان داشت: هر سال که وارد رده‌های بالاتر می‌شوم، دلم می‌خواهد در وزن خودم فیکس تیم ملی باشم.
   1396/11/9 10:56

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار