استاندار مرکزی کسب مقام سوم کاراته کاهای استان در مسابقات جهانی را تبریک گفت
استاندار مرکزی کسب مقام سوم کاراته کاهای استان در مسابقات جهانی را تبریک گفت
استاندار مرکزی با صدور پیامی کسب مقام سوم کاراته کاهای استان در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان کشور فرانسه در 2 بخش کاتا و کومیته را تبریک گفت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، سید علی آقازاده در این پیام که نسخه ای از آن عصر روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، افزوده است: جوانان غیرتمند استان مرکزی بار دیگر با حضور در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان کشور فرانسه و کسب مقام سوم این مسابقات، موجب شادمانی، غرور و سربلندی ملت بزرگ ایران و مردم استان شدند و افتخاری ماندگار و ارزشمند را برای جامعه ورزش به ارمغان آوردند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و زحمات کاراته کاهای استان مرکزی، مربیان و همه دست اندرکاران، کسب این موفقیت را به ‌خانواده‌های آنان، جامعه ورزشی کشور و استان تبریک گفت.

استاندار مرکزی در این پیام کسب سکوهای جهانی و المپیک آینده توسط این ورزشکاران، استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده است.
 
مسابقات کاراته وان پاریس با حضور 756 کاراته‌کا از 81 کشور به مدت سه روز از ششم تا هشتم بهمن ماه در سالن پیر دوکوبرتن شهر پاریس برگزار شد.

تیم ملی کاراته ایران در لیگ جهانی فرانسه با 2 مدال طلای سجاد گنج زاده و ذبیح الله پورشیب و پنج مدال برنز به کار خود در لیگ جهانی کاراته وان 2018 پاریس پایان داد.
   1396/11/10 10:01

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار