مسابقات قهرمانی ایچی گکی کیوکوشین کاراته کانچو ماتسویی کشور در رامسر برگزار شد
مسابقات قهرمانی ایچی گکی کیوکوشین کاراته کانچو ماتسویی کشور در رامسر برگزار شد
مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک ایچی گکی کیوکوشین کانچو ماتسویی به مناسبت دهه مبارک فجر و جام تالاب ها روز پنجشنبه در رده بزرگسالان در سالن مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید چمران رامسر برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" نماینده سازمان جهانی کیوکوشین و رئیس این سبک در کشور پنجشنبه شب در گفت وگو با ایرنا گفت: در این مسابقات 50 ورزشکار از 12 استان در یک روز به رقابت پرداختند.

سید داود محمدی افزوذ : این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و اوزان منفی 65 و 75 با حضور ورزشکارانی از استان های تهران، البرز، خراسان رضوی، گیلان، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، لرستان، همدان، اردبیل، اصفهان و مازندران برگزار شد.

وی گفت : در رقابت های وزن منهای 75 کیلوگرم علی منصوری کوهپایی و احمدرضا آزاد از اصفهان، پویا صیاح از مازندران و سینا رضایی از البرز به ترتیب نفرات اول تا چهارم شدند.

نماینده سازمان جهانی کیوکوشین اظهار داشت : در رقابت های منهای 65 کیلوگرم نیز عقیل صوفی از خوزستان، مهدی نوروزی از مازندران، علی فرامرزی از لرستان و شهاب شعبانزاده از خراسان رضوی به ترتیب به مقام اول و چهارم دست یافتند.

وی افزود : در این رقابت ها به نفر اول 10 میلیون ریال، نفر دوم 6 میلیون ریال، نفر سوم چهار میلیون ریال پاداش نقدی به همراه مدال و حکم قهرمانی داده شد.

او ادامه داد : نفرات برتر این دوره به مسابقات اردیبهشت ماه در وارنا بلغارستان اعزام خواهند شد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس به همراه مسئولان استانی و شهرستانی برای دیدن این دوره از رقابت ها در سالن مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید چمران رامسر حضور داشتند.
 
کیوکوشین یکی از سبک‌های کاراته غیرکنترلی است. این رشته توسط ماسوتاتسو اویاما (۱۹۹۴–۱۹۲۳۰) استاد ژاپنی (کره‌ای تبار) هنرهای رزمی بنیان نهاده شد و این رشته یکی از موثرترین هنرهای رزمی جهان محسوب می‌شود. 
   1396/11/12 22:09

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار