حضور در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان برایم مهم است
سمندر: برای رسیدن به اهدافم همیشه جنگیده‌ام/ تمریناتم را از اردیبهشت‌ماه آغاز خواهم کرد
 
حضور در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان برایم مهم است
سمندر: برای رسیدن به اهدافم همیشه جنگیده‌ام/ تمریناتم را از اردیبهشت‌ماه آغاز خواهم کرد
دارنده نشان طلای مسابقات کاراته وان اندونزی گفت: برای رسیدن به اهدافم همیشه جنگیده‌ام و حالا نیز در تلاش هستم تا دوباره با تیم ملی کاراته به افتخارات زیادی برسم.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حسین سمندر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که وضعیت بعد از جراحی زانوی شما به چه صورت است، گفت: امسال برای حضور در مسابقات سوپرلیگ کاراته با تیم سی‌واکای به توافق رسیده بودم و در مسابقات حضور داشتم، اما متأسفانه پیش از آغاز لیگ جهانی کاراته‌وان ژاپن طی تمریناتی که داشتم با مصدومیت شدیدی از ناحیه زانو روبرو شدم و با تصمیم پزشکان سه مرحله تحت عمل جراحی قرار گرفتم.
 
دارنده مدال نقره بازی های کشورهای اسلامی، خاطرنشان کرد: با توجه به مصدومیتی که در تمرینات برایم پیش آمد حضور در مسابقات سوپرلیگ کاراته و لیگ‌های جهانی کاراته وان را از دست دادم و در حال حاضر تحت درمان هستم. فعلاً با توصیه پزشکان تا فروردین باید مراحل فیزیوتراپی و بدنسازی را پیگیری کنم. تمرین کردن فعلاً برایم مقدور نیست انشاءالله از اردیبهشت ماه به روی تاتامی بازخواهم گشت.
 
دارنده مدال طلای مسابقات تیمی قهرمانی آسیا در پاسخ به این سؤال که چه برنامه‌ای برای لیگ جهانی کاراته‌وان در سال 2018 دارید، گفت: حضور در مسابقات کاراته‌وان در سال 2018 خیلی برایم مهم است؛ چرا که این رقابت‌ها جزو رنکینگ جهانی و مسابقات کسب سهمیه المپیک محسوب می‌‌شود و با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادم از اردیبهشت ماه تمریناتم را پرقدرت آغاز خواهم کرد. متأسفانه برای حضور در لیگ‌های کاراته‌وان برنامه‌ریزی کرده بودم که این آسیب‌دیدگی پیش آمد. هنوز تصمیمی برای خداحافظی ندارم؛ چون مصدومیتم خیلی جدی نبوده و خوشبختانه رو به بهبودی است. این روزها انگیزه‌ام چند برابر شده و به دنبال کسب سهمیه المپیک و مدال‌های لیگ جهانی هستم. من برای رسیدن به اهدافم همیشه جنگیده‌ام و حالا نیز در تلاش هستم تا دوباره با تیم ملی کاراته به افتخارات زیادی برسم.
   1396/11/18 10:42

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار