مسابقات قهرمانی کاراته مردان کشور در سنندج آغاز شد
مسابقات قهرمانی کاراته مردان کشور در سنندج آغاز شد
مسابقات قهرمانی کاراته مردان رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور صبح چهارشنبه 18 بهمن با برگزاری مسابقات رده سنی بزرگسال در سالن آزادی سنندج آغاز شد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، رقابت های کاراته مردان و زنان قهرمانی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور به مناسبت دهه مبارک فجر و یادواره 5400 شهید استان کردستان به میزبانی سنندج برگزار می شود.

مسابقات مردان ابتدا در رده بزرگسالان با حضور 497 کاراته کا از استان های سراسر کشور آغاز می شود و در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید نیز بعد از مسابقات بزرگسالان با هم رقابت می کنند.

این رقابت ها در قالب انتخابی تیم ملی برگزار می شود و کاراته کاها برای حضور در اردوهای تیم ملی و شرکت در المپیک آسیایی نوجوانان و جوانان و بازی های آسیائی جاکارتا بزرگسالان به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت های بخش مردان 18 تا 20 بهمن در اوزان منهای 55، 60، 67، 75، 84 و مثبت 84 کیلوگرم در مجموعه ورزشی آزادی شهر سنندج برگزار می شود.

همچنین بانوان کاراته کا هم از 22 تا 24 بهمن در اوزان منهای 50، 55، 61، 68 و مثبت 68 کیلوگرم به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت های کاراته مردان و زنان قهرمانی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور با حمایت شرکت نارین صنعت آریا کردستان در بخش کاتای انفرادی، تیمی و کومیته انفرادی برگزار می شود.
 
2 هزار و 970 کاراته کا سازمان یافته و بیمه شده در استان کردستان زیر پوشش هیات های کاراته مشغول به فعالیت هستند.
   1396/11/18 16:13

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار