با طلایه داران انتخابی تیم ملی؛
فرجی: پدرم را مهمترین عامل موفقیتم می‌دانم

با طلایه داران انتخابی تیم ملی؛

فرجی: پدرم را مهمترین عامل موفقیتم می دانم

علیرضا فرجی کاراته کای استان مازندران که از ۴ سالگی تحت تعلیمات پدرش مرتضی فرجی کاراته را آغاز نمود پس از افتخار آفرینی در تنریف اسپانیا با کسب مدال برنز نوجوانان جهان اکنون با نشان طلای وزن ۶۱- کیلوگرم آغازگر فتح پله های موفقیت در رده سنی جوانان شد.


فرجی در گفتگوی اختصاصی با "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" در خصوص سطح فنی رقابت های انتخابی تیم ملی گفت: با توجه به اینکه این دوره اولین حضورم در رقابتهای جوانان بود سطح فنی پیکارها خصوصا نسبت به دوره قبل که در رده نوجوانان بودم بسیار بالاتر بود و شکر خدا توانستم با هدایت و راهنمایی های استادم مدال طلای وزن ۶۱_ کیلوگرم را بر گردن بیاویزم.


دارنده مدال برنز نوجوانان جهان در خصوص داوریهای این دوره از رقابتها، اظهار داشت: قضاوتها در این دوره بسیار بهتر از دوره پیشین بود، در نتیجه اعتراضات نیز بسیار کمتر از قبل بود.

فرجی با عنوان اینکه مهمترین عامل موفقیتش را پدرش می داند، اذعان داشت: راهنمایی ها و زحمات پدرم مهمترین دلیل موفقیتم بوده که علاوه بر تدریس کاراته، همواره و در تمامی مراحل انتخابی ها مشوقم بود.

طلایی وزن ۶۱_ کیلوگرم جوانان در خصوص مهمترین اقدام مسئولین جهت ارتقا فنی قهرمانان، گفت: برگزاری اردوهای متمرکز و حمایت از قهرمانان با برگزاری مراسم تجلیل علاوه بر افزایش انگیزه، موجب تشویق قهرمانان کاراته استان خواهد بود و در نتیجه در رقابتهای آتی نیز نتایج بهتری کسب خواهد شد.

فرجی در خاتمه یاد آور شد: باید ابتدا از پدرم به عنوان استادم تشکر کنم که همواره زحمات زیادی را برای موفقیتم متحمل شد، همچنین از مادرم که همیشه پشتیبان من بود و همینطور از کادر فنی تیم ملی نوجوانان آقایان روحانی، جودت، دکتر پیرانی و  مسئولین فدراسیون جهت برگزاری اردوها و زحماتی که برای بنده و دیگر دوستانم کشیده اند قدردانی می کنم و همچنین از علی سلطانی ریاست محترم هئیت کاراته استان و اسماعیل کاظمی بازرس محترم فدراسیون کاراته به خاطر حمایتهایشان سپاسگزارم.

نگارنده: لاله خالق


 
   1396/11/18 23:10

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار