با طلایه داران رقابتهای انتخابی تیم ملی؛
طهماسبی: هدفم کسب سهمیه المپیک بوینس آیرس است

با طلایه داران رقابتهای انتخابی تیم ملی؛

طهماسبی: هدفم کسب سهمیه المپیک بوینس آیرس است

عارفه طهماسبی شاگرد لاله صمدی مربی با اخلاق مازندران که موفق شد در وزن ۵۳_ کیلوگرم رقابت های انتخابی تیم ملی رده جوانان به مدال طلا دست یابد کاراته را از ۹ سالگی آغاز نمود.

طهماسبی در گفتگوی اختصاصی با"پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" در خصوص سطح فنی این دوره از رقابت ها، اظهار داشت: هر ساله تمامی مدعیان حضور در تیم ملی با آمادگی نسبتا بالایی در رقابت های انتخابی حضور می یابند به هم دلیل سطح فنی رقابت های کشوری همواره بالاست ضمن اینکه در این دوره از مسابقات تعداد شرکت کنندگان نیز افزایش چشم گیری داشت.

طلایی وزن ۵۳_ کیلوگرم جوانان با تاکید بر آنکه قضاوت ها در رقابت های انتخابی تیم ملی بسیار خوب بود، گفت: در این دوره از رقابت ها شاهد قضاوت های خوبی بودیم که به همین دلیل جا دارد از پور زمانی مسئول کمیته داوران و همچنین کلیه داوران حاضر در این پیکارها قدردانی کنم.


طهماسبی در پاسخ به اینکه مهمترین عامل موفقیتش را در چه می داند، اظهار داشت: اعتقادم بر آن است آنچه سبب موفقیت می شود همواره مجموعه ای از عوامل است نه یک عامل و در این خصوص نیز حمایت های پدر و مادرم  که همواره در شکست و یا پیروزی حامیم بودند و مرا تشویق به ادامه مسیر می کردند در کنار راهنمایی ها و تلاش اساتیدم خانمها صمدی و رستمی و همچنین تلاش و پشتکارم سبب شد در این دوره از رقابتها بتوانم به مدال طلا دست پیدا کنم.

ملی پوش اسبق تیم ملی نوجوانان در پاسخ به اینکه مسئولان کاراته استان به چه نحوی می توانند در افزایش سطح فنی قهرمانان، آنان را یاری دهند، اذعان داشت: تقدیر از قهرمانان نشان دهنده توجه و اهمیت مسئولان به قهرمانان استان است و همین امر می تواند موجب دلگرمی و افزایش روحیه آنها شود همچنین کمک در اعزام به رقابت های بین المللی نیز نقش بسزایی در افزایش سطح فنی قهرمانان خواهد داشت.

طهماسبی در پایان گفت: خدا را شاکرم که همواره در سختی ها یار و یاورم بوده و همچنین از پدر و مادرم که دلسوزانه در شکست ها حمایتم کردند و در پیروزی ها مشوقم بودند تشکر می کنم ضمن اینکه باید قدردانی ویژه ای نیز از مربیانم لاله صمدی و آذر رستمی داشته باشم که براستی برایم بسیار تلاش کردند و امیدوارم با رسیدن به هدفم که پس از کسب مدال طلا آسیا، حضور در رقابت های المپیک آرژانتین است زحماتشان را جبران کنم.
 
نگارنده: لاله خالق


 
   1396/11/22 21:27

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار