با طلایه داران رقابت های انتخابی؛
صفری: هدفم پوشیدن لباس تیم ملی در این وزن است

با طلایه داران رقابت های انتخابی؛

صفری: هدفم پوشیدن لباس تیم ملی در این وزن است

فاطمه صفری کاراته کای استان تهران که در رقابت های وزن ۴۷_ کیلوگرم نوجوانان کشور موفق شد با پیروزی مقابل دیگر مدعیان این وزن طلایی شود کاراته را از سال ۹۰ با سمیرا فرجی نژاد آغاز کرد اما پس از مدتی بدلیل عدم حضور ایشان در تهران نزد فاطمه بغلانی پور که یکی از موفق ترین مربیان کاراته پایتخت است و همواره شاگردانش در رقابت های کشوری موفق به کسب مدال می شوند، کاراته را ادامه داد.


صفری در گفتگوی اختصاصی با "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" در خصوص سطح فنی این دوره از پیکارها، اظهار داشت: با توجه به حضور برترین کاراته کاهای سراسر کشور که با هدف کسب مدال به میدان آمدند، سطح فنی این دوره از رقابت بسیار خوب بود.وی در ادامه افزود: با توجه به آسیب دیدگی ام در دوره قبل رقابت های قهرمانی کشور، نتوانستم نتیجه ای که مد نظرم بود کسب نمایم، لذا امسال عزمم را جزم نمودم تا بتوانم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

طلایی وزن ۴۷_ کیلوگرم نوجوانان در خصوص قضاوت های این دوره از پیکارهای قهرمانی کشور، اظهار داشت: داوری در این دوره از مسابقات بسیار خوب بود و کمتر از گذشته شاهد اعتراضات بودیم.

صفری که علاوه بر کسب نشان طلا در رقابت های کشوری کاراته نوجوانان با معدل ۱۹.۹۳ در درس نیز  به موفقیت بزرگی دست یافته است، در خصوص آنکه مهمترین عامل موفقیتش را در چه می داند، پاسخ داد: در درجه نخست پدر و مادرم که همواره مشوقم بودند و دلسوزانه حمایتم کردند و پس از آن مربی خوبم فاطمه بغلانی پور را عامل موفقیتم می دانم چرا که اگر زحمات ایشان نبود قطعا نمی توانستم به این موفقیت دست یابم.

وی در خصوص اینکه اگر قرار باشد به مهمترین اقدام مسئولان کاراته استان در جهت ارتقاء سطح فنی قهرمانان، اشاره کند چه خواهد گفت، اظهار داشت: برگزاری مراسم تجلیل و همچنین حمایت در جهت اعزام قهرمانان به رویدادهای بین المللی و یا کشوری نقش مهمی در ارتقا سطح فنی و همچنین ایجاد روحیه مضاعف خواهد داشت.

قهرمان نوجوانان وزن ۴۷_ کیلوگرم در پایان یادآور شد: جا دارد هم از خانواده ام تشکر کنم که همیشه در کنارم بودند هم از  فاطمه بغلانی پور مربی عزیزم که واقعا برای موفقیت شاگردانش سنگ تمام گذاشت و امیدوارم در ادامه با پیروزی در مراحل بعدی انتخابی، بتوانم با پوشیدن لباس مقدس تیم ملی گوشه ای از زحماتشان را جبران کنم

نگارنده: لاله خالق 
   1396/11/22 22:30

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار