نفرات برتر انتخابی تیم ملی بانوان بزرگسال کاراته
نفرات برتر انتخابي تيم ملي بانوان بزرگسال كاراته 
رقابتهاي انتخابي تيم ملي بانوان كاراته (قهرماني كشور) در نخستين روز با انجام مسابقات رده سني بزرگسالان پيگيري شد و نفرات برتر معرفي شدند.

 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در اولين روز از رقابتهاي انتخابي تيم ملي بانوان كاراته(قهرماني كشور) كاراته كاهاي رده سني بزرگسالان در سالن آزادي سنندج به روي تاتامي رفتند و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته معرفي شدند.
 
در كاتاي انفرادي, الناز تقی پور از تهران مقام اولی را بدست آورد. فاطمه میروردی زاده از اردبیل در جایگاه دوم ایستاد. فاطمه ایمانی از تهران و زهرا ترکاشوند از تهران سوم مشترک شدند. 
در اين بخش ۶۲ کاتارو به روی تاتامی رفتند.
 
در وزن 50- کیلوگرم، فائزه چیذری از البرز اول شد. زینب نصیریان از البرز در مكان دوم قرار گرفت. سحر شیروانی از اصفهان و زهراطراز پور از فارس مشتركاً بر سكوي سوم ايستادند.
 
در وزن 55- کیلوگرم، زهرا کرم پوری از خوزستان مقام نخست را كسب كرد. فاطمه عباسی از مازندران در جاي دوم ايستاد. زهرا حاجیان از تهران و زهرا خلیلی از مازندران سوم مشترك شدند.
 
وزن 61- كيلوگرم، شیما ال سعدی از فارس اول شد. فاطمه طراز پور از فارس و زهره برزگر از مازندران مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.
شقایق واحدی در فینال شیکاک شد.
در اين وزن ۴۱ كاراته كا با هم به مبارزه پرداختند.
 
وزن 68- كيلوگرم, زهرا مقانلو از تهران اول شد. مهتاب اسماعیلی از گیلان در مکان دوم قرار گرفت.نفیسه گلشنی از تهران و هنگامه جعفری از اصفهان سوم مشترک شدند. 
در اين وزن ۴۱ كاراته كا با هم به مبارزه پرداختند.
 
در وزن 68+ کیلوگرم، شنه کاظمی از خوزستان اول شد. زهرا همت از فارس در رده دوم قرار گرفت. مهشید یعقوبیان از مازندران و یگانه امیری از کرمانشاه سوم شدند.
در اين وزن 34 كاراته كا با هم به مبارزه پرداختند.
 
در كاتاي تیمی, تیم تهران با ترکیب الناز تقی پور ,شادی جعفری, نجمه قاضی زاده اول شد.تیم اصفهان با ترکیب فاطمه چیذری, مریم کریمی ,زهره میرزاخانیان در جای دوم قرار گرفت.تیم زنجان با ترکیب توران فروتن, لیلا فروتن, ملیکا رسولی و تیم تهران با ترکیب شیرین گلستانیان, آسیه صدوری ,هلیا تجار مشترکا سوم شدند.
در کاتای تیمی ۱۳ تیم حضور داشتند.
   1396/11/23 21:21

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار