کاراته کاهای برتر جوانان دختر انتخابی تیم ملی معرفی شدند
کاراته کاهای برتر جوانان دختر انتخابی تیم ملی معرفی شدند 
رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته دختران برای کسب سهمیه حضور در مسابقات آسیایی و المپیک بوینس آیرس امروز در رده سنی جوانان برگزار شد.

 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته جوانان دختران امروز سه شنبه 24 بهمن ماه در سالن آزادی سنندج برگزار شد و نفرات برتر مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک بوینس آیرس مشخص شدند.
 
نفرات برتر مسابقات گزینشی رقابتهای قهرمانی آسیا:
 
در کاتای انفرادی، آرزو لونجی از مازندران عنوان نخست را بدست آورد. محدثه والازاده از تهران دوم شد. شایسته اصغرپور از تهران و زهرا مدد پور از تهران مشترکاً سوم شدند.
در این بخش ۳۳ کاتارو حضور داشتند.
 
وزن 48- کیلوگرم، حنانه عابديان از مازندران مقام نخست را به خود اختصاص داد. هستي سپهوند از لرستان در جاي دوم قرار گرفت. يگانه رشيدي از كرمانشاه و زهرا مرادي از اردبيل سوم مشترك شدند.
در این وزن 36 کاراته کا به روي تاتامي رفتند.
 
وزن 53- کیلوگرم، الهه عطايي از گيلان اول شد. سارا قاسم نژاد از مازندران در رده دوم ايستاد. رويا سليم زاده از اصفهان و زهرا بنیاني از فارس مشتركاً سوم شدند.
در این وزن 37 کاراته کا شركت داشتند.
 
وزن 59- کیلوگرم،مهديس دوستي زاده از لرستان قهرمان شد. صديقه صادقي از مازندران عنوان دومي را كسب كرد. مائده بردبار از فارس و نسيم خيراله پور از مازندران مشتركاً رده سوم را در اختيار گرفتند.
در این وزن 53 کاراته کا با هم به مبارزه پرداختند.
 
در وزن ۵۹ + کیلوگرم، نگین یزدگردی از کرمانشاه اول شد. سحر صالحی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. ساحل الیاسی از لرستان و عاطفه بیرانوند از لرستان سوم مشترک شدند.
در این وزن ۴۵ کاراته کا حضور داشتند.
 
جدول رده بندی جوانان(مسابقات گزینشی قهرمانی آسیا):
 
مازندران، 2 طلا- 3 نقره- 1 برنز
لرستان، 1 طلا- 1 نقره- 2 برنز
کرمانشاه، 1 طلا-1 برنز
گیلان،1 طلا 
تهران، 1 نقره - 2 برنز
فارس، 2 برنز
اصفهان و اردبیل، 1 برنز
 
 
نتایج مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ بوینس آیرس:
 
وزن ۴۸- کیلوگرم، تارا محمدی از کردستان اول شد. یگانه رشیدی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت. هستی سپهوند از لرستان و زهرا کریمی از فارس در مکان سوم ایستاد.
برای این وزن ۲۸ کاراته کا ثبت نام کردند. 
 
وزن ۵۳- کیلوگرم، تینا نصیری از تهران در مکان نخست قرار گرفت. فاطمه خنکدار از مازندران دوم شد. زهرا بنیانی از فارس و مهدیه عباسی از گیلان سوم شدند.
در این وزن ۳۴ کاراته کا شرکت داشتند.
 
وزن ۵۹- کیلوگرم، مائده بردبار از فارس اول شد. مهدیه طوسی از البرز در رده دوم ایستاد. آتنا پهلوان زاده از گیلان و زهرا جلیلی از گیلان سوم شدند.
در این وزن 28 نفر حضور داشتند.
 
وزن 59+ کیلوگرم، حدیثه طالبی از اصفهان در مکان نخست ایستاد. شادی رفی پور از خوزستان در رده دوم قرار گرفت. سوگند شاهیوند از کرمانشاه و عاطفه بیرانوند از لرستان مشترکاً در رده سوم قرار گرفتند. 
در این وزن 37 کاراته کا شرکت داشتند. 
   1396/11/24 21:04

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار