کاراته کاران استان بوشهر در مسابقات بین المللی رومانی خوش درخشیدند
کاراته کاران استان بوشهر در مسابقات بین المللی رومانی خوش درخشیدند
رئیس هیات کاراته استان بوشهرگفت: کاراته کاران این استان با کسب 9 مدال رنگارنگ در مسابقات بین المللی رومانی خوش درخشیدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" هادی زیدی روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: تیم منتخب سبک شیتوریو اینویی های ایران در مجموع با کسب 9 مدال طلا، 7 نقره و 11 برنز بر سکوی قهرمانی مسابقات بین المللی رومانی ایستاد که در این بین سهم بوشهری ها 9 مدال بود.

وی یادآورشد: در این مسابقات مالک سروش در رده سنی فراتر از 35 سال موفق به کسب مدال نقره انفرادی و طلای تیمی شد و در همین رده سنی نیز حامد حسنی پور به برنز انفرادی و طلای تیم دست یافت.

زیدی ادامه داد: در رده سنی ١٢ و ١٣ سال و در وزن مثبت ٥٥ علی اصغر انگوتین مدال برنز و در وزن منفی 40 کیلوگرم نیز امیرحسین امیری مدال طلا را به گردن آویخت.

وی عنوان کرد: در رده سنی ١٠ و ١١ سال وزن منفی 33 کیلوگرم نیز محمد طاها اسفندیاری موفق به کسب مدال نقره شد.

زیدی ادامه داد: محمد مهدی ابراهیم زاده نیز مدال نقره رده سنی ١٦ و ١٧ سال در وزن مثبت 63 کیلوگرم و مهدی رفیع پور نیز مدال نقره جوانان در وزن مثبت ٦٨ کیلوگرم را کسب کرد.
 
در این مسابقات که به میزبانی شهر اورادا برگزار شد تیم های رومانی و اوکراین پس از ایران در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.
   1396/11/26 19:54

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار