کسب شش مدال توسط بانوان کاراته کار گیلانی در مسابقات انتخابی تیم ملی
کسب شش مدال توسط بانوان کاراته کار گیلانی در مسابقات انتخابی تیم ملی
بانوان کاراته کار گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، شش مدال کسب کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رئیس هیات کاراته استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در جریان مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی در رده های سنی مختلف که در سنندج برگزار شد ، بانوان گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا ، یک مدال نقره و چهار مدال برنز شدند.

رضا رسولی افزود: در رده سنی بزرگسالان ، مهتاب اسماعیلی کاراته کار شایسته گیلانی در وزن 68- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی کشور شد؛ همچنین در رده سنی امید ، معصومه صابر از استان گیلان در وزن 68- کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم این دوره از رقابت ها شد.

وی ادامه داد: در رده سنی جوانان و در بخش مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک 2018 آرژانتین ، مهدیه عباسی در وزن 53- کیلوگرم و آتنا پهلوان زاده و زهرا جلیلی در وزن 59- کیلوگرم ، همگی از استان گیلان موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز این مسابقات شدند.

رئیس هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: همچنین در رده سنی جوانان و در بخش مسابقات گزینشی آسیا ، در وزن 53- کیلوگرم که 37 کاراته کار حضور داشتند ، الهه عطایی ورزشکار شایسته گیلانی با برتری برابر همه رقبای خود ، عنوان قهرمانی و مدال طلای کشور را به خود اختصاص داد.
 
در رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی ، برترین بانوان کاراته کاران از سراسر کشور حضور داشتند که در دو بخش مسابقات گزینشی آسیا و انتخابی سهمیه المپیک 2018 آرژانتین در شهر سنندج استان کردستان با هم به رقابت پرداختند.
   1396/11/29 19:57

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار