قهرمانی قاطع پاکدشت در مسابقات کاراته کشور
قهرمانی قاطع پاکدشت در مسابقات کاراته کشور
تیم کاراته پاکدشت در بیست و یکمین دوره مسابقات کیوکوشین کان کاراته بزرگسالان کشور که به میزبانی همین شهرستان برگزار شد، مقتدرانه مقام اول را کسب کرد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رئیس سبک کیوکوشین کان کاراته خاورمیانه و کشور در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما گفت:در این دوره از رقابت ها یکصد ورزشکار از 17 استان کشور حضور داشتند و در ده وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
شیهان داود دانشفر افزود:تیم کاراته بزرگسالان پاکدشت با کسب 6 مقام قهرمانی ،5 مقام نایب قهرمانی و 3 مقام سومی مقتدرانه بر سکوی نخست این رقابت ها ایستاد.
 
وی گفت:تیم های استان لرستان،خراسان رضوی و مازندران هم به ترتیب رتبه های دوم تا چهارم را کسب کردند.
 
دانشفر افزود:با توجه به اینکه شهرستان پاکدشت قهرمانان زیادی را از گذشته در این رشته به کشور معرفی کرده است و اکنون هم کاراته کاران موفقی در پاکدشت حضور دارند میزبانی این رقابت های مهم به شهرستان پاکدشت داده شد.
 
وی گفت:نفرات اول تا سوم در هر وزن به اردوی تیم منتخب کاراته کشور دعوت می شوند و پس از یک دوره تمرینی،نفرات برتر اردو برای مسابقات جهانی صربستان و آسیای مالزی که در سال آینده برگزار خواهد شد،اعزام می شوند.
 
بنیانگذار ورزش کاراته در شهرستان پاکدشت در سال 1363 شیهان داود دانشفر بود و تا کنون  قهرمانان صاحب نامی همچون شیهان ابوالفضل موسوی،شیهان خلیل پازوکی،شیهان داود بوربور،شیهان حسین صاحب جمعی و بسیاری دیگر از قهرمانان بنام از این شهرستان به رقابت های بین المللی این رشته معرفی شده اند.
   1396/11/30 12:03

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار