نایب قهرمانی تیم ایران در رقابت های کاراته ایتالیا
نایب قهرمانی تیم ایران در رقابت های کاراته ایتالیا
نماینده کاراته ایران در مسابقات قهرمانی اروپا با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز، عنوان نایب‌ قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایلنا ، مسابقات قهرمانی کاراته کاپ آزاد اروپا با عنوان جام " میاگی " روز 29 بهمن ماه، در استادیوم " پالازتو " شهر تورین در کشور ایتالیا برگزار شد که در پایان، تیم کشورمان عنوان نایب‌ قهرمانی را از آن خود کرد.

" شهداد پورسلیمانی " نوجوان موفق تیم کاراته کشورمان بود که توانست با 4 پیروزی مقتدرانه، عنوان نخست قهرمانی را به خود اختصاص داده و با شایستگی بر سکوی قهرمانی بایستد.

پورسلیمانی علاوه بر کسب این مدال ارزشمند، عنوان تکنیکی‌ترین ورزشکار حاضر در رقابت ها را نیز به خود اختصاص داد.

وی در این مسابقات، بدون واگذاری حتی یک امتیاز از سد کاراته‌کاهای قدرتمندی از کشورهای: یونان، انگلیس، ایتالیا و بلژیک گذشت و به مدال طلا رسید.

شایان ذکر است شهداد پورسلیمانی از پدید‌ه‌های کاراته کشورمان در رده‌ نوجوانان است که با هدایت استاد " احمد پورسلیمانی " تاکنون به موفقیت‌های زیادی در عرصه های داخلی و برون مرزی دست یافته است.

کسب 5 مدال طلای آسیایی و 2 عنوان بهترین تکنیک‌زن آسیا، از جمله مهم ترین افتخارات شهداد پورسلیمانی به حساب می‌آیند که نوید ظهور یک کاراته کا بزرگ در تیم ملی بزرگسالان در سال های آینده را خواهد داد.
 
   1396/12/6 11:58

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار