مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه برگزار می‌شود
مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه برگزار می‌شود
 مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه گفت: مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه در شهرستان صحنه برگزار می‌شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" نبی فتحی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان صحنه برگزار می‌شود.
 
مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه افزود: این مسابقات در سالن بصیرت شهرستان صحنه و با شرکت تیم‌هایی از کنگاور، صحنه، هرسین، کرمانشاه، اسلام آبادغرب، قصرشیرین، جوانرود و سرپل‌ذهاب انجام می‌شود.
 
فتحی افزود: مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه  در گروه آقایان و در بخش کاتا و کومیته در کلیه رده های سنی برگزار خواهد شد.
 
وی گفت: این مسابقات با همکاری مهدی مرادی رئیس هیئت کاراته و شاه ابراهیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صحنه در روز جمعه یازدهم اسفند برگزار و به نفرات برتر حکم و مدال و به تیم‌های برتر حکم قهرمانی و کاپ قهرمانی اهدا می‌شود همچنین از مسئولان و داوران  با اهدای لوح سپاس به رسم یادبود تقدیر خواهد شد.
   1396/12/8 17:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار