رزمی کار کهگیلویه و بویراحمد راهی مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته شد
رزمی کار کهگیلویه و بویراحمد راهی مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته شد
رئیس هیأت کاراته کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرزاد اصیل زاده رزمی کار جوان استان امروز سه شنبه با درخشش در مرحله نخست اردوی تیم ملی کاراته مردان جواز حضور در مرحله دوم این اردو را کسب کرد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رحیم محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اردوی انتخابی تیم ملی کاراته مردان در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان و در وزن های مختلف از ششم تا هشتم اسفند امسال در تهران برگزار شد.

وی افزود: افراد برتر هر 2 رده سنی نوجوانان و جوانان برای حضور در رقابت های کاراته قهرمانی آسیا سال 2018 ژاپن معرفی شدند.

محمودزاده بیان کرد: در رده سنی جوانان و در وزن 55- کیلوگرم حسین اصغری از مازندران، 61- کیلوگرم فرزاد اصیل زاده از کهگیلویه و بویراحمد، 68- کیلوگرم محمد ابراهیم خانی از تهران، 76- کیلوگرم محمد فیاضی از اصفهان و 76+ کیلوگرم محمدرضا کاظمی از قزوین به مقام های برتر دست یافتند.

وی عنوان کرد: در رده سنی نوجوانان و در وزن 52- کیلوگرم مرتضی کریمی از البرز، 57- کیلوگرم محمدحسین شیرصفت از فارس، 63- کیلوگرم شایان طالبی از مازندران، 70- کیلوگرم ابوالفضل عمرانی از مازندران و 70+ کیلوگرم محمدجواد بارانی از گلستان عناوین برتر را کسب کردند. 

محمودزاده ابراز داشت: مرحله دوم اردوی انتخابی تیم ملی کاراته مردان 11 اسفند امسال در تهران و با حضور افراد برتر مرحله اول و ملی پوشان اعزامی به رقابت های آسیایی 2017 قزاقستان و جهانی 2017 اسپانیا برگزار می ‌شود.
 
کهگیلویه و بویراحمد دارای حدود 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف است.
   1396/12/9 11:14

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار