مسابقات بین المللی سبک سوکیوکوشین کاراته در اهواز آغاز شد
مسابقات بین المللی سبک سوکیوکوشین کاراته در اهواز آغاز شد
رقابت های بین المللی سبک سوکیوکوشین کاراته با حضور چهره های مطرح جهان از امروز در اهواز آغاز شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" وحید بهرمان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات بین المللی سبک سوکیوکوشین کاراته امروز 9 اسفندماه با حضور 10 تیم خارجی و نمایندگان ایران در سالن مسابقات شهرک نفت اهواز شروع به کار کرد. 

رییس سبک سوکیوکوشین کاراته کشور به برگزاری این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان اشاره کرد و افزود: این رقابت ها که در دو بخش کاتا و کمیته و با حضور هانشی اویوشی از بزرگان کاراته و رییس سازمان جهانی سوکیوکوشین کاراته برگزار می شود، کاراته کاها به مدت سه روز با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان گفت: کاراته کاهایی از کشورهای پاکستان، امارات، افغانستان، لبنان، آذربایجان، زیمباوه، برزیل، ژاپن، کویت، کردستان عراق و ایران در این مسابقات با یکدیگر پیکار می کنند.

بهرمان به حضور تیم های ملی حفاری و مناطق نفتخیز جنوب به عنوان نمایندگان ایران در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: حضور کاراته کاهای مطرحی از کشورهای برزیل، زیمباوه و ایران قطعا به زیبایی این رقابت ها اضافه می کند.
 
وی با اشاره به این که روز ابتدایی این مسابقات به بخش بانوان اختصاص دارد افزود: این رقابت ها در بخش بانوان با حضور کشورهای پاکستان، افغانستان، کردستان عراق و ایران برگزار می شود.
   1396/12/9 22:46

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار