دعوت از پنج کاراته کای قمی به اردوی تیم ملی
دعوت از پنج کاراته کای قمی به اردوی تیم ملی
پنج کاراته کای قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند که بنا بر عقیده کارشناسان به نظر می‌رسد از این بین سه تن در ترکیب نهایی قرار بگیرند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛دومین مرحله اردو آماده‌سازی و انتخابی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان پسر به‌منظور دست یافتن به ترکیب نهایی در پایان هفته برگزار خواهد شد.
 
بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون کاراته کشورمان این اردو از روز جمعه 11 اسفندماه در سالن شهید کبکانیان تهران کار خود را آغاز می‌کند.
 
این در حالی است که استان قم پنج نماینده را در اردو خواهد داشت و بنا بر عقیده کارشناسان به نظر می‌رسد از این بین سه تن از آن‌ها در ترکیب نهایی قرار بگیرند.
 
افراد دعوت‌شده به مرحله دوم اردو از بین برگزیدگان انتخابی اول، فینالیست‌های مسابقات کشوری اصفهان و سنندج، ملی پوشان اعزامی به رقابت‌های آسیایی 2017 قزاقستان و جهانی اسپانیا خواهند بود.
 
در رده سنی نوجوانان محمود نعمتی در وزن منهای 63 کیلوگرم حسین خدری در منهای 57 کیلوگرم امیرحسین گل‌بهار و در وزن منهای 70 کیلوگرم تکنیک‌های خود را در برابر کادر فنی تیم ملی به نمایش می‌گذارند.
 
اما مرتضی نعمتی منهای 55 کیلوگرم و سینا عبدالحسینی وزن به‌اضافه 76 کیلوگرم رده جوانان به نمایندگی از قم حضور خواهند داشت.
   1396/12/10 13:03

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار