ویشگاهی: کاراته وان سالزبورگ از سطح بالایی برخوردار بود/ برای اعزام به سالزبورگ تنها سه هفته تمرین داشتم
ویشگاهی: کاراته وان سالزبورگ از سطح بالایی برخوردار بود/ برای اعزام به سالزبورگ تنها سه هفته تمرین داشتم
ملی‌پوش اسبق کاراته گیلان گفت: با هدف کسب سهمیه المپیک برای استانم به دنیای قهرمانی بازگشتم و خوشحالم در نخستین گام به مدال برنز کاراته وان سالزبورگ دست‌یافتم.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" جاسم ویشگاهی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در انزلی اظهار کرد: لیگ‌های جهانی کاراته از سطح بالایی برخوردار هستند و شرکت‌کنندگان تمام تلاش خود را می‌کنند تا رنکینگشان را افزایش دهند.
 
وی با بیان اینکه برای کسب مدال برنز در کاراته وان سالزبورگ هفت دیدار انجام داده است، افزود: برای اعزام به کاراته وان سالزبورگ تنها سه هفته تمرین داشتم. پس از شکست رقیبی از آذربایجان که سابقه قهرمانی در امیدهای جهان را دارد، به مصاف نماینده‌ای از کوزوو رفتم. بین این دو دیدار تنها سه دقیقه زمان برای نفس‌گیری داشتم و به همین دلیل در حین مسابقه ازنظر بدنی کم آوردم.
 
ملی‌پوش اسبق کاراته گیلان گفت: ناداوری در دیدار مقابل نیشوسکی از کوزو نیز مزید بر علت شد تا نتوانم در برابر وی پیروز شود، نیوشکی درنهایت توانست مدال طلای وزن مثبت 84 کیلوگرم را به دست آورد.
 
ویشگاهی با اشاره به اینکه برای کسب سومی در جدول شانس مجدد دو مسابقه انجام داد تصریح کرد: ابتدا حریفی از اوکراین را هشت بر صفر شکست دادم سپس به مصاف رقیبی از صربستان که سابقه قهرمانی جهان را دارد، رفتم و موفق شدم وی را نیز با نتیجه پنج‌بر یک شکست دهم.
 
ملی‌پوش اسبق کاراته ایران با بیان اینکه برای کسب سهمیه المپیک به تاتامی بازگشته است، افزود: هدفم این است که بتوانم سهمیه المپیک 2020 را برای استان گیلان به ارمغان بیاورم. پتانسیل گیلان در حال حاضر برای کسب سهمیه المپیک نسبتاً خوب است و از بازیکنان خوبی بهره می‌برد که باتجربه بیشتر می‌توانند پشتوانه خوبی برای کاراته گیلان باشند.

   1396/12/16 21:19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار