انتخاب برترین قهرمانان کاراته در سال 96

انتخاب برترین قهرمانان کاراته در سال 96

برترین قهرمانان کاراته‌ی سال 96 با نظر کارشناسان و چهره‌های برجسته‌ی کاراته کشور انتخاب میشوند.
 
گروه خبری ستارگان کاراته در نظر دارد همچون سالهای گذشته، برترین قهرمانان کاراته‌ی یکسالِ اخیر را مطابق با رأی و نظر کارشناسان و چهره‌های برجسته‌ی کاراته کشور انتخاب و معرفی نماید.
 
بر این اساس هر یک از کارشناسانِ پرسش‌شونده، مجاز به انتخابِ سه گزینه در بخش مردان و نیز سه گزینه در بخش بانوان خواهند بود با این توضیح که به انتخابِ نخست 30 امتیاز، به انتخابِ دوم 20 امتیاز و به انتخاب سوم 10 امتیاز تعلق میگیرد و در نهایت پس از جمع‌بندی امتیازات، قهرمانان برتر کاراته کشور در دو بخش آقایان و بانوان، انتخاب و معرفی خواهند شد.

لاله خالق سردبیر پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته، مسئولیت این نظرسنجی و جمع‌آوریِ آراءِ کارشناسان را برعهده دارد و پاسخگوی پرسش‌هایی خواهد بود که در این زمینه از سوی صاحبنظران مطرح می‌گردد. ضمن اینکه فدراسیون کاراته می‌تواند نمایندگانی را به منظورِ نظارت بر حُسنِ اجرای این نظرسنجی به پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته معرفی کند تا از جزئیاتِ نظراتِ کارشناسان و صاحبنظرانِ کاراته‌ی کشور آگاه شده و اطلاعاتِ کامل و تایید شده را در اختیارِ اهالیِ کاراته کشور قرار دهند.
 
گفتنی است در نظرسنجی سال گذشته، سجاد گنج‌زاده در بخش آقایان و حمیده عباسعلی در بخش بانوان به عنوان برترین قهرمانان کاراته‌ی سال 95 انتخاب شدند.


 
   1396/12/18 16:31

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار