عابدیان: اجازه نمی دهم کسی مانع هدفم شود

عابديان: اجازه نمي دهم كسي مانع هدفم شود

نویسنده: حمیدرضا شبنم زاده

حنانه عابديان كاراته كاى استان مازندران در رقابت هاي وزن 53- کیلوگرم جوانان كشور در سنندج موفق شد از سد رقيبان خود گذر كند و طلايي شود. وى از 5 سالگي كاراته را شروع كرد و 4 سال است كه بصورت حرفه اي كاراته را زير نظر يكي از موفق ترين مربيان كاراته استان مازندران لاله صمدي پيگيري مي كند.


عابديان در گفتگوي اختصاصي با "پايگاه اطلاع رساني ستارگان كاراته" در خصوص سطح فني اين دوره از مسابقات اظهار داشت: سطح مسابقات بسيار خوب بود و از اصفهان كه پيش تر برگزار شده بود بالاتر بود و از اكثر استان ها شركت كرده بودند كه همين خود باعث بالا رفتن سطح مسابقات شده بود.طلايي وزن 53- کیلوگرم در مورد سطح اين دوره از قضاوت ها اظهار داشت: داوري ها خوب نبود و داور درجه‌دار كمتر حضور داشت و سخت امكان امتياز گرفتن از آن ها بود.

كاراته كاى مازندراني در مورد مهمترين عامل موفقيت خود پاسخ مي دهد: اول ايمان به خدا و سپس تلاش خود و استاد بزرگوارم سركار خانم صمدي دليل اصلي موفقيتم مي باشد.

عابديان درباره هدف خود در اين رشته اينگونه پاسخ مي دهد: هدفم قهرماني المپيك و پوشيدن لباس تيم ملي مي باشد و در همين جا قول ميدهم كه به اين هدف خواهم رسيد و اجازه نخواهم داد كسي مانع هدفم شود.

طلايي آينده دار كاراته در مورد انتظارات از مسئولان كاراته استان خود اظهار داشت: به ورزشكاران توجه كنند و انگيزه و دلگرمي بدهند، در مسابقات اخير كه بازگشتم از من تجليل نشد و اميدوارم اين مسائل رفع شود و از ورزشكاران حمايت بيشتري بعمل آورند.

وي در پايان افزود: از استادم به خاطر زحماتي كه برايم كشيدند و پدر و مادرم كه هميشه پشت من بودند تشكر مي كنم. 
   1396/12/19 23:34

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار