سه ورزشکار شیرازی عضو تیم ملی کاراته شدند
سه ورزشکار شیرازی عضو تیم ملی کاراته شدند
رئیس هیات کاراته فارس گفت: سه ورزشکار از استان فارس با کامیابی در رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته امید و جوانان، ملی پوش شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" احمد مبارکی سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود : علیرضا شیرصفت در وزن منهای 67 کیلوگرم با چهار بُرد و یک باخت به مقام قهرمانی رسید و به عضویت تیم ملی برای شرکت در رقابت های آسیایی درآمد.

وی اضافه کرد:همچنین در رده جوانان نوید محمدی در بخش کمیته و در وزن به اضافه 68 کیل گرم و پوریا همایون در بخش کاتا، رقابت های انتخابی تیم ملی را با موفقیت پشت سر گذاشتند و ملی پوش شدند.

مبارکی ادامه داد : محمد هادی محمدی، محمود روستا و محمدرضا محمدی، مربیگری ورزشکاران دعوت شده از فارس به تیم ملی را بر عهده داشتند.

وی گفت : علیرضا شیرصفت مدال نقره و برنز آسیایی و همچنین نوید محمدی مدال طلای نوجوانان آسیا را در کارنامه دارند و این امیدواری وجود دارد که در رقابت های آسیایی ژاپن برای کشورمان و استان فارس افتخار کسب کنند.

رئیس هیات کاراته فارس بیان کرد : پیکارهای کاراته قهرمانی آسیا در تمام رده های سنی از بیستم تا بیست و سوم اردیبهشت سال 97 در شهر یوکوهامای ژاپن برگزار می شود. 
   1397/1/21 15:01

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار