آشوری امید را به تیمهای ملی بازگرداند؛
تقدیر از اقدام مثبت و فداکارانه‌ی دبیر فدراسیون

آشوری امید را به تیمهای ملی بازگرداند؛

تقدیر از اقدامِ مثبت و فداکارانه‌ی دبیر فدراسیون

اختلافِ سلیقه و دیدگاه میانِ محسن آشوری و پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته، در پاره‌ای موارد، به وسعتِ آسمانها و زمین و به بلندایِ فاصله‌ی میانِ آنهاست. این اختلافِ نظر اما سبب نمی‌شود از اقداماتِ مثبت و ایثارگرانه‌ی دبیرِ کهنه‌کارِ فدراسیون کاراته، چشم پوشیده و آنرا بی‌تقدیر و بدونِ پاسخ بگذاریم.

یک منبعِ آگاه (که خواست نامش فاش نشود) به "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" خبر داد محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته برای برون‌رفتِ این فدراسیون از مشکلاتِ مالی موجود، بخش‌هایی از هزینه‌های اعزامِ ملی‌پوشانِ رده‌های سنی پایه را به رقابتهای آسیایی ژاپن، موقتاً برعهده گرفته و به فدراسیون فرصت داده تا مطالباتِ دبیر را در زمانِ استطاعت، بازپرداخت نماید.

اقدامِ ایثارگرانه‌ی محسن آشوری (به شرطِ صحتِ خبر) شایسته‌ی تقدیر و ستایش است. عدمِ اعزامِ ملی‌پوشانِ رده‌های سنیِ پایه به رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا، می‌توانست بدترین و سیاهترین اتفاقی باشد که در دورانِ ریاستِ محمدصادق فرجی به وقوع پیوسته و شاید تا مدتها، موجباتِ رنجشِ روح و آزردگیِ خاطرِ اهالیِ کاراته را فراهم می‌ساخت. حالا این گره (اگر خبرِ مذکور معتبر باشد) به دستِ دبیرِ  پرسابقه‌ی فدراسیون کاراته و با از خود گذشتگیِ او، باز شده است.

اکنون ملی‌پوشان با حضور در پیکارهای آسیایی، به ادامه‌ی مسیرِ قهرمانی امیدوار میشوند و از سوی دیگر، فرجی نیز به لطفِ اقدام فداکارانه‌ی دبیرش، از یک بحرانِ عظیم، به سلامت عبور می‌کند تا مشخص شود که ادامه‌ی همکاریِ رییس جوان و خوش‌پیشینه‌ی فدراسیون کاراته با دبیرِ مجرب و کهنه‌کارش، هم به نفعِ فرجی است و هم در بعضی مواقع، می‌تواند به رفعِ مشکلاتِ تیمهای ملی بیانجامد.

نویسنده: محمد قدیمی/ مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته


 
   1397/1/23 17:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار