مسابقات کاراته دانش‌آموزی در استان یزد برگزار می‌شود
مسابقات کاراته دانش‌آموزی در استان یزد برگزار می‌شود
دبیر هیئت کاراته استان یزد از برگزاری مسابقات کاراته دانش آموزی در اردیبهشت ماه سال جاری در استان یزد خبر داد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محمد هادی ملک ثابت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از یزد، با اشاره به اینکه برای کشف استعدادها در زمینه‌های مختلف بالأخص در عرصه‌های ورزشی در استان نیازمند برگزاری مسابقات در رده‌های پایه هستیم اظهار داشت: در این راستا با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، در اردیبهشت ماه سال جاری رقابت‌های قهرمانی کاراته دانش آموزی در استان یزد برگزار می‌شود.
 
دبیر هیات کاراته استان یزد افزود: این دوره از مسابقات با همکاری هیات کاراته استان و انجمن کاراته مدارس یزد در روزهای 19 و 20 اردیبهشت ماه و بر اساس قوانین جهانی WKF و با استفاده از سیستم ویدیو چک در دو بخش دختران و پسران به مدت دو روز در محل سالن ورزشی سما برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کاراته دانش آموزی سراسری استان یزد به مناسبت هفته معلم تحت عنوان جام ستارگان سما برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: این مسابقات در سه رده سنی پایه نونهالان، نوجوانان و جوانـان در دو رشته کـاتـا و کومیته انفرادی بـه میزبـانی مجتمع سما در دو بخش پسران و دختران پیگیری می‌شود.
 
ملک ثابت به چشم انداز هیات کاراته استان یزد در این سال‌ها اشاره و تصریح کرد: استان یزد در رشته‌های مختلف فردی موفقیت‌های چشمگیری در این سال‌ها در عرصه‌های کشوری و بین المللی داشته است که در این راستا با توجه به ظرفیت خوبی که در استان وجود دارد، تصمیم به برگزاری مسابقات کاراته دانش آموزی در یزد گرفتیم.
 
دبیر هیات کاراته استان یزد اضافه کرد: امیدواریم که با برگزاری این دوره از مسابقات در استان، بتوانیم در راستای شناسایی استعدادها در رشته ورزشی کاراته استان موفق عمل کنیم و در آینده شاهد حضور این ورزشکاران در رده‌های مختلف تیم‌های ملی کاراته باشیم.

   1397/1/26 11:21

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار