دو کاراته کار گیلانی عازم لیگ جهانی شدند

دو کاراته کار گیلانی عازم لیگ جهانی شدند
دو کاراته کار گیلانی به همراه تیم ملی بانوان عازم لیگ جهانی کاراته وان در ترکیه شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رئیس هیات کاراته استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم ملی کاراته ایران با همراهی آویشن باقری و سارا بهمنیار از گیلان عازم پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان شد .

رضا رسولی افزود: آویشن باقری کاراته کار شایسته گیلانی با رنکینگ جهانی 46 در وزن 55- کیلو گرم در پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته حضور می یابد.

وی گفت: همچنین سارا بهمنیار دیگر کاراته کار شایسته استان گیلان ، با رنکینگ جهانی 40 ، در وزن 50 - کیلوگرم به همراه تیم ملی کاراته بانوان ایران در این مسابقات حضور خواهد یافت.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور دو ملی پوش شایسته گیلان به همراه تیم ملی کاراته بانوان ایران در مرحله پنجم لیگ جهانی ، مسعود رهنما از گیلان به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته و سعید حسنی پور نیز از گیلان به عنوان مربی تیم ملی آقایان، در این رقابتها حضور خواهند یافت.

رئیس هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: بهمن یار کاراته کار شایسته گیلانی در سه مرحله گذشته لیگ جهانی در پاریس ، دبی و روتردام به میدان رفت که در لیگ های جهانی پاریس و دبی با شکست در مرحله اول حذف و در لیگ جهانی روتردام هلند، با دو پیروزی و کسب 210 امتیاز در مکان نهم وزن خود قرار گرفت.

رسولی اضافه کرد: باقری دیگر بانوی کاراته کار گیلانی نیز، در دو لیگ جهانی دبی و روتردام حضور یافت که در لیگ جهانی دبی با کسب سه پیروزی و 390 امتیاز در مکان پنجم و در لیگ جهانی روتردام با شکست در دور اول از گردونه مسابقات حذف شد.
 
وی خاطرنشان کرد: پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ، از روز جمعه هفته جاری 18 خرداد ماه در استانبول ترکیه با حضور 607 کاراته کار برتر جهان از 63 کشور برگزار می شود.
   1397/3/17 18:27

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار