احد شاهین: تیم یکدل و یکدستی در سوپرلیگ داریم/ تجربیاتم را به جوانان کاتا انتقال می‌دهم


احد شاهین: تیم یکدل و یکدستی در سوپرلیگ داریم/ تجربیاتم را به جوانان کاتا انتقال می‌دهم

سرمربی تیم رعد پدافند هوایی ارتش در سوپر لیگ کاراته، گفت: تلاشم می‌کنم تا تجربیاتم را در اختیار جوان‌ترها قرار دهم تا آنها نیز در عرصه قهرمانی موفق شوند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته چهارم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور روز جمعه 12 بهمن ماه در سالن غدیر نیروی انتظامی برگزار شد و در گروه یک تیم پاس با 21 امتیاز تیمی، 182 امتیاز انفرادی و 219 امتیاز تکنیک اول شد. تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 21 امتیاز تیمی، 182 امتیاز انفرادی و 209 امتیاز تکنیک در مکان دوم ایستاد. تیم های "گوجوریو سی واکای"، آوای رزم و مناطق نفت خیز جنوب به ترتیب در مکان‌های سوم تا پنجم قرار گرفتند.
در گروه 2 تیم آذرپینار تبریز با 24 امتیاز صدرنشین شد. رعد پدافند هوایی ارتش با 18 امتیاز در جای دوم ایستاد. هیات کاراته گیلان ، عقاب بروجرد و شهدای باشگاه انقلاب قم به ترتیب سوم تا پنجم شدند. بدین ترتیب تیم های پاس و دانشگاه آزاد از گروه یک و تیم های آذرپینار تبریز و رعد پدافند هوایی ارتش از گروه 2 به دور نهایی لیگ صعود کردند.

نکته جالب این رقابت‌ها این بود که سرمربیگیری تیم رعد پدافند هوایی ارتش را احد شاهین برعهده داشت، شاهین که خود سال‌ها عضو تیم ملی کاراته کشورمان بوده و افتخارات زیادی را برای کاراته ایران در بخش کاتا کسب کرده، همچنان در عرصه قهرمانی فعالیت می‌کند و هنوز از دنیای قهرمانی خداحافظی نکرده است اما او این روزها تجربیات خود را در اختیار شاگردانش در تیم رعدپدافند هوای قرار می‌دهد و روز جمعه نیز این تیم با شکست حریفان خود با کسب 18 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و به دور نهایی لیگ صعود کرد.

سهند اسلامی در کاتای انفرادی، مهدی حق نظری، امیرحسین کرمی و جواد سیف الله زاده در کاتای تیمی برای تیم رعد پدافند هوایی ارتش مبارزه می‌کند. روز جمعه شاگردان شاهین موفق شدند در هر دو بخش انفرادی و تیمی، تیم تهران که با نام آذر پیناز تبریز در رقابت‌های لیگ فعالیت می‌کند را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند.

احد شاهین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم رعد پدافند در رقابت‌های سوپر لیگ کاراته گفت: خوشبختانه جوانان خوبی را در ترکیب تیم داریم. تیم یک دست و یکدلی را داریم که همه آنها با تجربه هستند و بیش از دو سال است که در اردوی تیم ملی حضور دارند. ما تیمی بسیار منظم و هماهنگی را داریم که روند رشد این تیم قابل قبول است.

سرمربی تیم رعد پدافند در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: بازیکنان ما در حال حاضر سرباز هستند اما با تمام وجود برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنند. قطعا در ادامه مسیر کار سختی را پیش رو داریم اما ما برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم موفق شویم.

وی در پایان صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: هدف ما رشد و توسعه کاراته ایران است. من هم تلاشم می‌کنم تا تجربیاتم را در اختیار جوان‌ترها قرار دهم تا آنها نیز در عرصه قهرمانی موفق شوند. به هر حال در طول این سال‌ ها برای کاتای کشورمان افتخار آفرینی کرده‌ام و حالا باید تجربیاتم را به جوانان انتقال دهم. البته هنوز از دنیای قهرمانی خداحافظی نکرده‌ام.


 
   1397/11/16 14:58

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار