بندرانزلی مقام سوم مسابقات کاراته لیگ برتر کشور را کسب کرد


 بندرانزلی مقام سوم مسابقات کاراته لیگ برتر کشور را کسب کرد

شهرداری بندانزلی نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ برتر کاراته مردان کشور، مقام سوم این مسابقات را کسب کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله نیمه نهایی و نهایی رقابت ها کاراته لیگ برتر مردان کشور در تهران برگزار و در نهایت تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات مشخص شد.

رضا رسولی افزود: با توجه به دیدارهای انجام شده طی هفته های گذشته، تیم های کاراته شهرداری بندرانزلی ، باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت تهران، عقاب شوبوکان و مارال چرم به مرحله نیمه نهایی رقابت های کاراته لیگ برتر مردان کشور صعود کرده بودند.

وی ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی این مسابقات ، تیم شهرداری بندرانزلی رو در روی مقاومت قرار گرفت که در نهایت با نتیجه 15 بر شش مغلوب حریف قدرتمندش شد و از راهیابی به دیدار نهایی این مسابقات بازماند.

وی بیان کرد: با توجه به این امر، تیم کاراته شهرداری بندرانزلی به همراه مارال چرم موفق شدند مقام سوم مشترک رقابت های کاراته لیگ برتر مردان کشور را به خود اختصاص دهند و همچنین تیم های مقاومت و عقاب شوبوکان به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند.

رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: در رقابت های کاراته لیگ برتر مردان کشور، زبده ترین تیم های این رشته از سراسر کشور به صورت متمرکز و دوره ای در تهران رقابت کردند که در نهایت چهار تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.


 
   1397/11/16 18:52

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار