امیر مهدی‌زاده: سفر رفتن از طرف فدراسیون کاراته ایتالیا هزینه کردن از بیت‌المال نیست/ من هرگز مصدوم نبودم/ می‌توانم سهمیه المپیک را کسب کنم

 
امیر مهدی‌زاده: سفر رفتن از طرف فدراسیون کاراته ایتالیا هزینه کردن از بیت‌المال نیست/ من هرگز مصدوم نبودم/ می‌توانم سهمیه المپیک را کسب کنم


عضو تیم ملی کاراته ایران گفت: فکر نمی‌کنم هزینه‌هایی که فدراسیون کاراته ایتالیا متحمل می‌شود به عنوان هزینه بیت‌المال ما باشد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ امیر مهدی زاده، عضو تیم ملی کاراته درباره انتقادهای اخیر وی به دلیل حضور در کمپ مشترک تیم ملی ایران و ایتالیا در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: من مصدوم نیستم و خبرهایی که درباره مصدومیتم منتشر شد درست نیست. صحبت‌هایی که در چند روز اخیر مطرح شد منصفانه نیست و به دور از عدالت است.

وی ادامه داد: باتوجه به عملکردم در سطح دنیا توانستم در رقابت‌های جهانی به مدال‌های با ارزشی برسم و قطعا بسیاری از کشورها با من آشنا هستند. فدراسیون کاراته ایتالیا در برگزاری کمپ مشترک تیم ملی ایران و ایتالیا از من و تیم ملی ایران دعوت کرد تا در این کمپ حضور پیدا کنیم. صفر تا صد این صفر هم با هزینه فدراسیون ایتالیا بود. فکر نمی‌کنم هزینه‌هایی که فدراسیون کاراته ایتالیا متحمل می‌شود به عنوان هزینه بیت‌المال ما باشد!

مهدی‌زاده با تاکید بر اینکه من با برند معتبر آدیداس قرارداد دارم، اضافه کرد: با دعوت رسمی شرکت آدیداس به مسابقات جهانی فرانسه دعوت شدم. همه هزینه من در این سفر هم برند آدیداس پرداخت کرد. از من خواستند با پوشیدن لباس‌ با برند آدیداس کلیپ تبلیغاتی تهیه کنند و پرداخت هزینه‌های سفر من در مسابقات جهانی فرانسه باز هم فکر نمی‌کنم از هزینه‌های بیت‌المال باشد.

عضو تیم ملی کاراته یادآور شد: از صحبت‌هایی که درباره من بیان شد بسیار متعجبم. البته ناراحت نشدم زیرا کارنامه من در تیم ملی مشخص است.درباره شایعات اخیر گله مند نیستم زیرا واقعیت‌ها مشهود و مشخص هستند.

وی با اشاره به اینکه اگر با هزینه فدراسیون به این مسابقات می‌رفتم فکر کنم، بیان کرد: از سرپرست فدراسیون تشکر می‌کنم که همه تلاش خود را به کار می‌برد تا شرایط و امکانات برای تیم ملی مهیا شود. یک درصد هم فرض کنیم من با هزینه فدراسیون به این مسابقات می‌رفتم به نفع کاراته ایران بود. 10 اسفند مسابقات اتریش برگزار می‌شود و با حضور در مسابقات جهانی فرانسه می‌توانستم رقیبان خود را آنالیز کنم و این به نفع کشور بود زیرا توانایی کسب سهمیه المپیک را دارم.

مهدی‌زاده در پایان گفت: حضورم در کمپ مشترک تیم ملی ایران و ایتالیا و همچنین مسابقات جهانی فرانسه فرصت سوزی نیست و یک سرمایه خوب برای فدراسیون است زیرا توانستم در این رقابت‌ها آنالیز خوبی برای رقیبانم داشته باشم. هیچ مصدومیتی هم ندارم. تغییر وزن انجام دادم و برای کسب سهمیه المپیک می‌جنگم. از پنجشنبه اردوهای ما آغاز می‌شود و امیدوارم بتوانم در رقابت‌های اتریش مقام خوبی کسب کنم.

 
   1397/11/17 09:58

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار