پایان سمینار آموزشی برادران روحانی در تیم‌های ملی کاراته بلژیک


پایان سمینار آموزشی برادران روحانی در تیم‌های ملی کاراته بلژیک

حسین و حسن روحانی از مربیان کاراته ایران با حضور در کشور بلژیک به مدت یک هفته سمینار آموزشی برای تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان این کشور برگزار کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، آخرین مرحله سمینار حسین  و حسن روحانی در بلژیک برگزار شد و ملی پوشان کاراته این کشور در تمام رده های سنی در این سمینار آموزشی حضور داشتند. حسن روحانی قهرمان سابق تیم ملی و مربی سابق تیم ملی نوجوانان نیز مسئولیت برگزاری سمینار آموزشی در رده نوجوان و جوانان تیم ملی بلژیک را برعهده داشت و حسین روحانی نیز مسئولیت برگزاری سمینار در رده بزرگسالان را برعهده داشت.

حسین روحانی ستاره  سابق تیم ملی کاراته ایران و مربی فعلی تیم ملی بزرگسالان کشورمان با کادرفنی تیم ملی کاراته ایران قهرمانی‌های زیادی را در مقطع جهانی و آسیایی کسب کرده‌اند. حسن روحانی نیز سال‌ها به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان فعالیت کرده و در دوران قهرمانی نیز افتخارات زیادی را کسب کرده است. این دو مربی کاراته کشورمان با هماهنگی‌هایی که توسط علی عزیزی و دیاکو یکتا (داوران جهانی کاراته)  انجام شده  بود، راهی این کشور شدند و این سمینار در دو شهر بروکسل و لیژ برگزار خواهد شد.تیم های ملی کاراته بلژیک برای حضور در مسابقات قهرمانی اروپا با این دو مربی تمرین کردند.

حسین روحانی به دلیل اینکه اردوهای تیم ملی کاراته کشورمان از صبح روز فردا(پنج شنبه) آغاز می‌شود، صبح امروز (چهارشنبه) وارد ایران شد تا در کنار کادرفنی تیم ملی به تمرینات ملی پوشان بپردازد.


 
   1397/11/17 14:49

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار