خانه کاراته استان آذربایجان غربی افتتاح شد


خانه کاراته استان آذربایجان غربی افتتاح شد

در ششمین روز از دهه مبارک فجر چند طرح ورزشی با حضور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در آذربایجان غربی افتتاح شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در ارومیه خانه کاراته آذربایجان غربی توسط زهرا سادات موسوی افتتاح شد.

در این مراسم موسوی با اشاره به اینکه این استان در بعضی رشته های ورزشی قطب و پایتخت در کشور شناخته می شود، گفت: در این بین در کنار رشته والیبال رشته ورزشی کاراته نیز جایگاه ویژه و خاصی دارد.

وی ادامه داد: حضور جواد سلیمی، رئیس هیات کاراته آذربایجان غربی در فدراسیون کاراته ایران ،آسیا و جهان بعنوان مدرس فدراسیون و داور ممتاز جهانی در مهمترین رویدادهای بین المللی ورزش کاراته گویای این ادعاست.

ایراندوست معاون اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این مراسم حضور کاراته کاهایی همچون باربد صداقت ، سید علی کریمی و آرش یونسی در تیم های ملی و کسب افتخاراتی همچون قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان را مایه افتخار آذربایجان غربی دانست.

خانه کاراته آذربایجان غربی در زمینی به مساحت 400 مترمربع و با اعتبار450 میلیون تومان در مدت یک سال ساخته شده و از امروز آماده ارائه خدمات ورزشی و آموزشی مربیان، داوران و ورزشکاران این رشته ورزشی در استان خواهد بود.


 
   1397/11/17 21:24

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار