در غیاب مسئولان هیات کاراته همدان؛

خانه کاراته کبودرآهنگ افتتاح شد


در غیاب مسئولان هیات کاراته همدان؛

خانه کاراته کبودرآهنگ افتتاح شد

به مناسبت ایام مبارکه دهه فجر نخستین خانه اختصاصی کاراته در شهرستان کبودر آهنگ افتتاح شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" با حضور الله کرم شهگل رئیس هیات کاراته کبودرآهنگ و جمعی از مسئولان ورزش این شهرستان، خانه تخصصی کاراته با تجهیزات کامل افتتاح شد.

این خانه کاراته که در مساحتی نزدیک به ۵۰۰ متر یکی از بزرگترین سالن اختصاص یافته به کاراته در غرب کشور محسوب می شود با حمایت مسئولان ورزش استان و شهرستان کبودرآهنگ خصوصا مهندس شکری مدیر کل اداره ورزش کبودرآهنگ و همچنین مهندس وفایی معاونت برنامه بودجه استان همدان که در تامین اعتبار این پروژه سهم بسزایی داشتند، راه اندازی شد.

کبودرآهنگ که یکی از شهرستان های  موفق در کاراته استان است که تاکنون قهرمانان ارزنده ای را به تیم کاراته کشور معرفی نموده ۱۲ باشگاه فعال دارد که آموزش نزدیک به ۵۰۰ هنرجو در این رشته را عهده دار هستند که اکنون با افتتاح خانه کاراته در این شهرستان که علاوه بر گنجایش ۴ تاتامی از تجهیزات مناسب بدنسازی نیز سود می برد می تواند در آینده نیز قهرمانان بسیاری را به کاراته کشور معرفی نماید.

نکته حائز اهمیت آن است که گفته می شود علیرغم دعوت از مسئولان هیات استان همدان، هیچ یک از مسئولان این در مراسم فوق حضور نداشتند.

نگارنده: لاله خالق


 
   1397/11/19 16:10

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار