زنگنه: هماهنگی های لازم جهت افتتاح خانه کاراته کبودرآهنگ صورت نپذیرفته بود


زنگنه: هماهنگی های لازم جهت افتتاح خانه کاراته کبودرآهنگ صورت نپذیرفته بود

بدنبال درج خبری مبنی بر افتتاح خانه کاراته کبودرآهنگ در غیاب مسئولان هیات کاراته استان همدان، رئیس این هیات توضیحاتی را ارائه نمود.


محمد زنگنه رئیس هیات کاراته همدان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی کاراته ضمن آنکه عدم به موقع اطلاع رسانی مراسم افتتاح خانه کاراته کبودرآهنگ را دلیل عدم حضور نماینده هیات کاراته در این مراسم اعلام نمود، گفت: به دلیل مشکلات پیش آماده و برخی اعتراضات در هیات کاراته کبودرآهنگ برکناری مسئول کاراته این شهرستان روز ۱۶ بهمن به اداره کل شهرستان کبودرآهنگ اعلام شد لذا با توجه به عدم مسئولیت رئیس فعلی این هیات و عدم اطلاع به موقع مراسم افتتاحیه خانه کاراته این شهرستان، نماینده ای از هیات کاراته در این مراسم حضور نداشت.

رئیس هیات کاراته استان همدان با گلایه از پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته عنوان نمود: با توجه به اینکه این پایگاه مخاطبین بسیاری دارد به عنوان متولی کاراته استان این انتظار را داریم پیش از درج اخبار استانها، از مسئولان مربوطه نیز در خصوص اخبار آن استان توضیحات خواسته شود تا اگر ابهاماتی وجود دارد برطرف گردد.

وی در ادامه افزود در خبر درج شده در پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته عنوان شد که خانه کاراته کبودرآهنگ بزرگترین خانه کاراته در غرب کشور است که این امر موجب شد برخی دوستان در دیگر استانها گلایه هایی را مطرح نمایند که با توضیحات اینجانب که خبر مربوطه از طریق مسئولان این هیات اعلام نشده است کدورت فوق برطرف گردید، ضمن آنکه در خبر مذکور قید شده در مراسم فوق مدیر کل اداره شهرستان کبودرآهنگ نیز حضور داشته است این در حالی است که مدیر کل اداره ورزش شهرستان کبودرآهنگ هنوز معرفی نگردیده و مهندس شکری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان شهرستان مذکور می باشد.

زنگنه در پایان خبر از برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان سبک های آزاد و کنترلی به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان داد.

وی در ادامه افزود: مراسم مذکور به منظور قدردانی از قهرمانان، داوران و مربیان سبک هاست که معمولا زحماتشان چون در قالب تیم ملی نیست کمتر دیده می شود لذا به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این هیات برنامه ریزی نمود تا در مرحله نخست در روز ۲۶ بهمن از ۲۳۰ قهرمان، داور و مربی برتر سبکهای آزاد تجلیل بعمل آورد.

پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته ضمن اعلام مراتب قدردانی خود از اقدام کم نظیر این استان در تجلیل از قهرمانان سبکی برای مسئولان کاراته استان آرزوی موفقیت دارد.

نگارنده: لاله خالق
سردبیر پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته

 
   1397/11/20 14:28

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار