بانوان کاراته کای سیستان و بلوچستان 20 مدال کشوری کسب کردند


 بانوان کاراته کای سیستان و بلوچستان 20 مدال کشوری کسب کردند

رئیس هیات کاراته سیستان و بلوچستان گفت: تیم کاراته بانوان این استان در هشتمین دوره رقابت های بین ‌المللی کاراته جام فجر انقلاب موفق به کسب یک مدال ارزشمند طلا، هفت نقره و 12 مدال برنز شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ حمیدرضا سراوانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها بهمن ماه جاری در تهران برگزار شد که از سیستان و بلوچستان 14 بانو کاراته کای شرکت داشتند.

وی گفت: با همراهی مهلا شهریاری به عنوان داور و سعیده جهانتیغ به عنوان سرپرست تیم اعزامی سیستان و بلوچستان این موفقیت غرور آفرین برای استان کسب شد.

رئیس هیات کاراته سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کاراته کاران استان همواره موفقیت های مختلفی در سطح ملی به دست آورده اند، افزود: این استان هم اینک جزو 10 استان برتر کشور در ورزش کاراته شناخته شده است.

وی بیان کرد: هم اینک افزون بر سه هزار کاراته کا در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش ایرنا حدود 46 هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام /


 
   1397/11/30 08:40

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار