کاراته سمنان به اتحاد و همدلی نیاز دارد


 مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان؛

کاراته سمنان به اتحاد و همدلی نیاز دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: از همه اعضای جامعه کاراته سمنان می خواهم کمک کنند تا کاراته استان به جایگاه واقعی خود برسد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا از سمنان؛جلسه هم اندیشی هیئت کاراته استان به منظور توسعه این رشته ورزشی در استان با حضور جانعلی مدیر کل ، نصیری رئیس گروه فرهنگی اداره کل ،اصغرزاده رئیس گروه ورزش همگانی ، کردی مسئول روابط عمومی ، امیدی مسئول ورزش بانوان ، صادقی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی ، افضلی رئیس هیئت کاراته استان واعضای هیئت در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در این نشست با بیان این که در هر موفقیتی همدلی و تعامل نقش بسزایی دارد گفت: با گردآوری نیروهای مستعد و جذب منابع مالی مناسب و تعامل هرچه بیشتر فعالان عرصه کاراته درسمنان ، دستیابی به اهداف تعیین شده به هیچ وجه دور از دسترس نخواهد بود.

وی با اشاره به این که کاراته سمنان به اتحاد و همدلی نیاز دارد افزود: از همه اعضای جامعه کاراته سمنان می خواهم کمک کنند تا کاراته استان به جایگاه واقعی خود برسد و این هدف با کمک و تعامل سازنده همه اعضاء و همچنین با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان، محقق خواهد شد.

مجتبی جانعلی تصریح کرد: برای رسیدن کاراته سمنان به روزهای اوج نیاز به راهکارهای مناسب است که یکی از این راهها سرمایه گذاری در رده های سنی پایه است و بنده این موضوع را از هیئت کاراته استان سمنان می خواهم.

وی عنوان کرد: با توجه به المپیکی شدن کاراته از جامعه کاراته انتظار می رود تا ورزشکاران استان ما نیز در مسابقاتی مانند المپیک موفق به حضور و کسب مدال شوند که این امر دور از دسترس نیست و امیدواریم که شاهد موفقیت تیم‌های ملی کاراته ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو باشیم.

نرگس افضلی نیز در این جلسه گفت: نبود سالن اختصاصی مشکل اصلی کاراته کاران استان است و تاکنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

وی برگزاری اردوهای تیم ملی در سمنان را فرصتی برای توسعه این رشته ورزشی اعلام کرد و گفت: در استان ورزشکاران موفقی در رشته کاراته پرورش یافتند که برگزاری اردوها و تمرینات مکمل خوبی برای مدال آوری این ورزشکاران در مسابقات ملی و بین المللی است.

افضلی اضافه کرد: هیاتی که برای قهرمانی در سطح ملی، آسیایی و جهانی، ورزشکار پرورش می‌دهد نیازمند توجه ویژه است و تنها برای یک ورزش همگانی امکانات رشته ورزشی کاراته مطلوب است.

 

 
   1397/11/30 09:03

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار