استاندار، درخشش کاراته کاران قزوینی را در امارات تبریک گفت


 استاندار، درخشش کاراته کاران قزوینی را در امارات تبریک گفت

 استاندار قزوین در پی کسب مدال ارزشمند طلا و برنز توسط بهمن عسگری و امیررضا میرزایی ملی پوشان قزوینی در رقابت های لیگ جهانی کاراته پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی استانداری، در پیام عبدالمحمد زاهدی که شامگاه دوشنبه به ایرنا نمابر شده، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در سایه الطاف حضرت حضرت حق و در سایه توجهات حضرت ولی عصر( عج) و در آغاز بهار چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،قهرمانان ارزنده و اخلاق مدار ورزش ایران اسلامی و استان قزوین بار دیگر افتخار آفرینی ارزشمندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه جامعه پرافتخار ورزش کشورمان رقم زدند و برگ زرین دیگری را برای استان همیشه قهرمان قزوین پدید آوردند.

بهمن عسگری دلاور مرد شایسته و اخلاق مدار کاراته استان و تیم ملی کشورمان با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (س) موفق شد با اقتدار و شایستگی مدال ارزشمند طلا را در وزن منهای 75 کیلوگرم برای کاروان کاراته کشورمان به ارمغان آورد تا تنها طلایی کاروان کاراته کشور لقب بگیرد.

همچنین امیررضا میرزایی در وزن منهای 67 کیلوگرم دیگر جوان شایسته و برومند کاراته استان و تیم ملی کشور نیز با کسب مدال برنز ، افتخاری بس ارزشمند را برای استان و کشور رقم زد تا با کسب این 2 مدال ارزشمند توسط کاراته کاهای قهرمان و ارزنده استان؛ تیم ملی کاراته کشورمان به مقام قهرمانی کمیته مردان دست یابد و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در آوردگاه لیگ جهانی کاراته در کشور امارات به اهتزاز درآید.

بنده این موفقیت بسیار ارزشمند را به مردم همیشه قهرمان ایران اسلامی به ویژه استان سرافراز قزوین، مدیران ورزش استان،جامعه ورزش،هیات موفق کاراته استان و خانواده این قهرمانان افتخارآفرین تبریک عرض کرده و موفقیت و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

انتهای پیام


 
   1397/11/30 09:18

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار