پیام تبریک رئیس کاراته استان مرکزی به مناسبت انتخاب رئیس و دبیر فدراسیون کاراته


پیام تبریک رئیس کاراته استان مرکزی به مناسبت انتخاب رئیس و دبیر فدراسیون کاراته

جمشید زند رئیس هیات کاراته استان مرکزی انتخاب سید حسن طباطبایی و محسن آشوری را به ریاست و دبیری فدراسیون کاراته تبریک گفت.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ بعد ازکسب رای اعتماد سید حسن طباطبایی از اکثریت مجمع فدراسیون کاراته و به دست گرفتن سکان هدایت این فدراسیون، جمشید زند ریاست کاراته استان مرکزی طي پیامی که برای این پایگاه خبری ارسال نمود، انتخاب ایشان را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای سید حسن طباطبایی

با عرض سلام و تهنیت

بر خویش لازم می‌دانم به عنوان نماینده کاراته استان مرکزی، انتخاب شایسته حضرتعالی را به ریاست فدراسیون کاراته، صمیمانه تبریک عرض نمایم.

بدون شک این انتخاب نشات گرفته از تجربه، تعهد، کارآمدی و حسن شهرت حضرتعالی است که یقینا موجبات رشد و ارتقای جایگاه کاراته ایران را در پی خواهد داشت و همچنین می توان به افقی روشن و آینده‌ای درخشان برای جامعه بزرگ و پرتلاش کاراته ایران امیدوار بود.

از درگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات برای جنابعالی جهت خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل در مسیر رشد و شکوفایی کاراته را تمنا دارم.

وی همچنین انتخاب مجدد محسن آشوری به دبیری فدراسیون کاراته را نیز با پیام ذیل تبریک گفت:

برادر ارجمندم جناب آقای آشوری

انتخاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان دبیر فدراسیون کاراته که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته جنابعالی در خدمت صادقانه به کاراته کشور است تبریک عرض نموده، موفقیت و سربلندی حضرتعالی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

جمشید زند
رئیس هیات کاراته استان مرکزی


 
   1397/12/23 22:15

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار