پیام طباطبایى به مناسبت نوروز باستانى/ براى تکرار موفقیت ها کاراته بیش از همیشه نیاز به وحدت و همگرایى است


پيام طباطبايى به مناسبت نوروز باستانى/ براى تكرار موفقيت ها كاراته بيش از هميشه نياز به وحدت و همگرايى است

رئيس فدراسيون كاراته با صدور پيامى فرارسيدن نوروز باستانى را تبريك گفت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، سيد حسن طباطبايى در پيامى فرا رسيدن نوروز باستانى را به مردم فهيم كشورمان تبريك گفت.

در متن پيام نوروزى طباطبايى آمده است:

" يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال"

"حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان به ويژه خانواده بزرگ و پرافتخار كاراته تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند منان برای همه مسئلت دارم.

تقارن نوروز 98 و حلول سال جدید با ماه مبارك رجب، این معنا را در ذهن تداعی می‌کند که امسال، سال خاص نزول رحمت الهی است. این امیدواری نيز برگرفته از فرمایش مقدس پیغمبر اکرم(ص) است که ماه رجب را شهرالله الاصم نامیدند، یعنی ماه رگبار رحمت خداوند.

سال 98 سال مهمى براي ورزش ايران به ويژه كاراته است. در سال پيش رو ورزشكاران عزيزمان بايد آستين همتشان را براى موفقيت در ماراتن كسب سهميه المپيك ٢٠٢٠ بالا بزنند تا انشا الله جواز حضور در توكيو را در كوتاه ترين زمان ممكن كسب كنند.

ترديدى نيست كه بازيگر اول رقابتهاى پيش رو ورزشكاران هستند كه نياز است تمريناتشان را در فضايى آرام و به دور از هرگونه دغدغه دنبال كنند تا به هدف نهايى خود كه همان كسب مدالهاى ارزشمند المپيك است ، دست يابند.

آرامش مذكور بدست نمى آيد مگر در سايه وحدت و همگرايى؛ در سالى كه ساعات پايانى اش را پشت سر مى گذاريم انتخابات فدراسيون كاراته برگزار شد و با اعتماد اعضاى محترم مجمع فرصت خدمتگزارى نصيب بنده حقير گرديد.

با تعيين تكليف فدراسيون حالا انتظار مى رود ديگر رقابت جاى خود را به رفاقت دهد و همگى با پرهيز از اختلافات تفرقه افكن، تنها به دنبال تكرار موفقيت هاى رشته پرافتخار كاراته باشيم.

بايد توجه داشت كه فدراسيون كاراته متعلق به تك تك اعضاى اين خانواده بزرگ است. ما تصميم داريم با نگرش عقلانى، ملى و انقلابى از تمام سرمايه هاى كاراته در جهت تحقق اهداف و به فعليت دراوردن توان بالقوه اش استفاده كنيم.

بر همين اساس اعلام مى كنم كه درب فدراسيون به روى همه باز است، من و همكارانم منتظر ارايه پيشنهادات و راهكارهاى همه عزيزان به ويژه پيشكسوتان هستيم؛ پيشكسوتانى كه به حق سرمايه هاى ارزشمند كاراته به حساب مى آيند.

در پايان وظیفه خود می دانم از زحمات کلیه اعضای جامعه ورزش از جمله وزير محترم ورزش و جوانان، رئيس محترم كميته ملى المپيك، تمام مربيان، ورزشكاران،روسای هیات های محترم ورزشی استانها، روسای محترم انجمن ها و سبک های ورزشی، مديران و رسانه های زحمتکش که در تلاش برای انعکاس رویدادها همیشه صحت و دقت را سرلوحه كارشان قرار دادند، تقدير و تشكر كنم.

همچنين در این روزهای پایانی سال، یادی می کنیم از بزرگانی که در یک سال اخیر از جمع ما جدا شدند. روحشان شاد و یادشان گرامی باد."


 
   1397/12/29 18:33

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار