به دعوت رسمی فدراسیون کاراته ماکائو؛

قضاوت سلیمی و گوزل زاده در رقابت های دانشجویان آسیا


به دعوت رسمی فدراسیون کاراته ماکائو؛

قضاوت سلیمی و گوزل زاده در رقابت های دانشجویان آسیا

جواد سلیمی و المیرا گوزل زاده دو داور جهانی کاراته کشورمان مسابقات آسیایی دانشجویان را قضاوت خواهند کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته؛ فدراسیون کاراته ماکائو از ٢۵ داور دعوت کرده تا اولین دوره رقابت های قهرمانی دانشجویان آسیا که قرار است به میزبانی این کشور برگزار گردد را قضاوت کنند.

از میان ۲۵ داور دعوت شده جواد سلیمی قاضی القضات کاراته کشورمان به همراه المیرا گوزل زاده دو داوری خواهند بود که از ایران در این پیکارها به قضاوت خواهند پرداخت.

این اولین دوره از مسابقات کاراته دانشجویان است که قرار است در قاره آسیا از تاریخ ٢٢ لغایت ٢٨ فروردین ماه به میزبانی ماکائو بر گزار شود.

پیش از آغاز این رقابت ها خاویر اسکالانته رئیس شورای داوران جهان و جواد سلیمی عضو شورای داوران جهان و آسیا که به دعوت فدراسیون کاراته ماکائو بعنوان مدرس جهت برگزاری سمینار داوری به این کشور دعوت شدند در این سمینار که قرار است از تاریخ ١۵ لغایت ٢١ فروردین ماه برگزار شود، حضور خواهند داشت.

اسکالانته، سلیمی و گوزل زاده بلافاصله پس از رقابت های دانشجویان عازم رباط مراکش خواهند شد تا در پیکارهای لیگ جهانی کاراته وان مراکش حضور یابند.

همچنین سلیمی و گوزل زاده پس از پیکارهای لیگ جهانی کاراته وان مراکش عازم شهر کوتاکینابالوی مالزی خواهند شد تا در مسابقات قهرمانی آسیایی رده های پایه نیز به قضاوت بپردازند.

نگارنده: لاله خالق


 
   1398/1/1 20:30

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار