جردن: کاراته‌کا‌های ایرانی بسیار حرفه‌ای هستند/ دوست دارم در مسابقات مراکش با «درفشی‌پور» بازی کنم


جردن: کاراته‌کا‌های ایرانی بسیار حرفه‌ای هستند/ دوست دارم در مسابقات مراکش با «درفشی‌پور» بازی کنم

توماس جردن کاراته‌کای انگلیسی معتقد است تمرین کردن کنار ملی‌پوشان کاراته ایران بهترین اتفاق ممکن برای او پیش از حضور در لیگ جهانی مراکش است.

                                          
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، توماس جردن کاراته‌کای انگلیسی که سابقه قهرمانی جهان و اروپا را در کارنامه دارد برای آمادگی هرچه بیشتر خود در جهت کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ به کشورمان سفر کرده و کنار ملی‌پوشان کاراته ایران تمرین می‌کند.

جردن در گفت‌وگو با خبرنگار میزان، در خصوص حضورش در ایران و تمرین با ملی‌پوشان کاراته کشورمان اظهار داشت: کاراته‌کاهای ایرانی بسیار حرفه‌ای هستند و در حال حاضر زمان خیلی خوبی برای حضور در اینجا است و فکر می‌کنم بهترین کمپ تمرینی که پیش از لیگ جهانی مراکش می‌توانستم داشته باشم، حضور کنار تیم ملی کاراته ایران بود.

وی افزود: تمرکز خودم را معطوف رنکینگ کردم تا بتوانم سهمیه المپیک توکیو را کسب کنم و پس از آن برای کسب مدال المپیک برنامه‌ریزی خواهم کرد.

کاراته‌کای انگلیسی در خصوص هامون درفشی‌پور که هم وزن او است، تصریح کرد: هامون خیلی قدرتمند و سریع است و تمرین کردن با او می‌تواند به هر دوی ما کمک کند و احترام زیادی برای او به عنوان یک ورزشکار قائل هستم. ما کاراته کا‌های خوبی هستیم و برای پیروزی مقابل هم تلاش می‌کنیم.

جردن در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد در مسابقات مراکش با درفشی‌پور رو به رو شود، خاطرنشان کرد: من از مبارزه کردن مقابل کاراته‌کا‌های حرفه‌ای مثل درفشی‌پور لذت می‌برم و دوست دارم در لیگ جهانی مراکش با هامون بازی کنم و فکر می‌کنم دیدار جذابی بین ما رقم بخورد.

انتهای پیام/


 
   1398/1/25 08:57

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار