سرپرست دبیری فدراسیون کاراته: امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد طباطبایی و جامعه کاراته را بدهم/ کاراته نیازمند حمایت تک تک اعضای این رشته است


سرپرست دبيري فدراسيون كاراته: اميدوارم بتوانم پاسخ اعتماد طباطبايي و جامعه كاراته را بدهم/ کاراته نیازمند حمایت تک تک اعضای این رشته است

سيدحسن طباطبايي، رئيس فدراسيون كاراته، وحيد مومني را به عنوان سرپرست دبيري اين فدراسيون معرفي ومنصوب كرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ وحيد مومني در همين ارتباط به روابط عمومی فدراسیون، گفت: بايد از زحمات محسن آشوري دبير فدراسيون كاراته در سالهاي حضور در اين پست تشكر و قدرداني كنم.

وي افزود: از حسن اعتماد سيدحسن طباطبايي، رئيس فدراسيون كاراته به بنده نيز تشكر و قدرداني مي كنم و اميدوارم بتوانم وظايف محوله را به خوبي انجام دهم.

مومني گفت: اين روند رو به رشد كاراته نيازمند حمايت تك تك اعضاي اين رشته است و من دست ياري به سوي تمام اهالي اين رشته دراز مي كنم و مي خواهم تا بنده را در اين راه ياري كنند.

وي با بيان اينكه از توانايي هايش در جهت حل مشكلات جامعه كاراته فروگذار نخواهد كرد، ادامه داد: درب اتاق من به روي تمامي علاقه مندان اين رشته باز است و آماده هستم تا هر گونه نظر، پيشنهاد يا انتقادي را دريافت كرده و براي رشد و توسعه اين رشته ورزشي استفاده كنم.
سرپرست دبيري فدراسيون كاراته گفت: تيم ملي كاراته سال سختي را براي كسب سهميه المپيك 2020 پيش رو دارد و همه بايد براي موفقيت ملي پوشان دست به دست هم دهيم تا كاراته ايران را به قله افتخار برسانيم.


 
   1398/1/26 16:38

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار